10 euro brutto/h

Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie lodów bez znajomości języka Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Stuttgart
  • Długość umowy: do końca września 2016
  • Opublikowany: 17 lipca 2016 18:35

Producent lodów ze Stuttgartu zatrudni od zaraz pracownika bez znajomości języka do pakowania wyrobów na linii produkcyjnej. Aktualna oferta pracy w Niemczech na czas określony.

Stanowisko: Pakowacz na produkcji

Termin: praca do podjęcia od zaraz do końca września 2016

Zarobki: 10 euro brutto na godzinę

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Zakres zadań:

  • pomoc w trakcie wzmożonej produkcji w fabryce producenta lodów i deserów lodowych ze Stuttgartu
  • pakownie wyrobów finalnych
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • zadania wykonywane są na hali produkcyjnej w niskiej temperaturze

Oczekiwania:

  • zwinność, sprawność
  • zdolność do wykonywania powierzonych zadań w szybkim tempie
  • dyspozycyjność od zaraz
  • punktualność
  • energiczność

Zapewniamy:

  • odzież roboczą
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na czas określony – od zaraz do końca września bieżącego roku
  • niemiecka umowa o pracę
  • zakwaterowanie w niskiej cenie – ok 100 euro za miesiąc

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń mailowo na adres:

  • neuearbeit@berlin.com

Wiadomość prosimy zatytułować: „Praca w Niemczech przy pakowaniu lodów, Stuttgart″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-przy-pakowaniu-lodow-bez-jezyka-stuttgart/

ID ogłoszenia: 5205785663c36311

1 odpowiedź na “Dam pracę w Niemczech od zaraz pakowanie lodów bez znajomości języka Stuttgart”

  1. piotr jozwiak na 4 sierpnia 2016 @ 17:50

    jestem zainteresowany praca w niemczech,muj numer 690261932.czekam moge podjac pracze od razu