1950 euro brutto/mc

Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja kosmetyków bez znajomości języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 20 lutego 2017 03:56

Aktualnie oferujemy zatrudnienie w Hamburgu na produkcji kosmetyków naturalnych. Oferta pracy w Niemczech od zaraz dla Polaków bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Hamburg, Niemcy
Pensja: 1950 euro brutto miesięcznie
Termin: od zaraz
Wakaty: 3

Obowiązki:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za przygotowywanie półproduktów do dalszej produkcji
  • prace polegać będą na kontroli jakości, obsłudze maszyn produkcyjnych oraz odmierzaniem składników
  • do zadań należeć będzie również pakowanie gotowych kosmetyków
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • dokładność, sumienność, rzetelność
  • pracowitość
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych oraz na zmiany
  • zdolność do pracy w zespole
  • spostrzegawczość

Zapewniamy:

  • urlop
  • zatrudnienie od zaraz na okres 3 miesięcy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie pracownicze
  • pomoc w szukaniu odpłatnej kwatery
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń z załączeniem CV na adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: produkcja-kosmetyki2/17

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-kosmetykow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 55558a9d2ca22d76

ilość wszystkich wyświetleń: 1914, dzisiaj: 1

2 komentarze na “Dam pracę w Niemczech od zaraz produkcja kosmetyków bez znajomości języka Hamburg”

  1. celinka58 na 22 lutego 2017 @ 16:34

    WITAM Razem z żoną jesteśmy zainteresowani ofertą pracy od zaraz Mój numer tel;509 430 201Pozdrawiam

  2. Witam wraz ze szfagrem zainteresowała nas państwa oferta przebywamy na terenie Niemiec i prosimy o kontakt + 4915145842751