12,25/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 8 stycznia 2018 00:40

Pilnie poszukujemy osoby do pakowania keczupów oraz sosów w fabryce z Hamburga. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miasto: Hamburg, Niemcy

Liczba wakatów: 3

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: 12,25 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca w fabryce na produkcji keczupów oraz różnego rodzaju sosów
  • obowiązkiem będzie samodzielne pakowanie keczupów – głównie zdejmowanie gotowego produktu z taśmy produkcyjnej i wkładanie do kartonów zbiorczych

Oczekiwania:

  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dyspozycyjność od zaraz
  • elastyczność
  • samodzielność
  • możliwość pracy w systemie zmianowym
  • motywacja do osiągania zamierzonych celów
  • wysoka sprawność fizyczna

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę, początkowo na okres próbny
  • każdy pracownik na zapewnione ubezpieczenie a także opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • bezpłatne zamieszkanie na czas pierwszej umowy
  • opcja przedłużenia
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia z załączeniem aktualnego CV na adres:

einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów 2018, imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-keczupow-od-zaraz-2018-hamburg/

ID ogłoszenia: 8615a51ed4488f8d

6 komentarzy na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów bez języka Hamburg”

  1. Oskarek322 na 8 stycznia 2018 @ 03:02

    Witam jestem zainteresowany wraz z partnerką nr +48 793295604

  2. Gawinski Sebastian na 9 stycznia 2018 @ 21:30

    Witam wysłałem maila z CV na podany adres prosze o kontakt 691880829 jeżeli jest taka możliwośc to po godz.14

  3. Aga i Robert na 11 stycznia 2018 @ 16:43

    Witamy.
    Jako para jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą pracy.
    Prosimy o kontakt 736628302.

  4. waszka1988 na 13 stycznia 2018 @ 09:46

    Jestem zainteresowany 07586506847

  5. Wojciech Skowronek 96 na 15 stycznia 2018 @ 23:28

    Witam jestem zainteresowany oferta jednak nie mam doświadczenia :/
    Jednak nadrabiam wszystko pracą uczciwoscia sumiennoscia

    Posiadam prawo jazdy kat. B
    Uprawnienia na wózek widlowy jednak brak doświadczenia
    Uprawnienia spawalnicze MAG MIG w zakresie podstawowym i ponad podstawowym

  6. Witam. Ja i mój tata jesteśmy zainteresowani w pańskej ofercie od zaraz. Pozdrawiam i proszę o kontakt +48570783316.