1500-1600 € netto + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu leków bez języka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Hamburg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 20 września 2018 01:48

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w Hamburgu przy pakowaniu leków. Oferta atrakcyjnej pracy w Niemczech na stanowisku pakowacza dla Polaków bez znajomości języka.

Stanowisko: Pakowacz leków

Miejsce zatrudnienia: Hamburg, Niemcy

Pensja: 1500 do 1600 euro netto miesięcznie

Start: od zaraz

Umowa: na 6 miesięcy

Obowiązki:

  • pakowanie blistrów leków do nowych pudełek
  • pracownik musi złożyć kartoniki i włożyć do nich blister plus ulotkę w języku niemieckim

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zdolności manualne
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • rzetelność, odpowiedzialność, sumienność
  • mile widziane prawo jazdy kat.B + własne auto na wyjaz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie do podjęcia w Niemczech od zaraz na podstawie półrocznej umowy czasowej
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zakwaterowanie bezpłatnie zorgniazowane na miejscu
  • zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy – bez pośredników
  • przeszkolenie pracownicze
  • premie za wydajność
  • pomoc przy tłumaczeniach i sprawach urzędowych w celu podjęcia legalnego zatrudnienia

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Beschaftigung@germanymail.com z dopiskiem w tytule: „Pakowanie leków od września 2018, Hamburg”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-lekow-od-zaraz-hamburg/

ID ogłoszenia: 6095ba0ca48029ce