8,50 euro za godz. brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu odzieży Dortmund bez języka

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Dortmund
  • Opublikowany: 1 grudnia 2014 00:18

Producent odzieży z Dortmundu szuka kandydatów bez znajomości języka niemieckiego i doświadczenia. Praca Niemcy przy pakowaniu ubrań. Oferta aktualna od zaraz z zapewnionym zakwaterowaniem.

Stanowisko: Pracownik do pakowania
Lokalizacja: Niemcy, Dortmund
Wynagrodzenie: 8,50 euro za godz. brutto

Zadania:
Do zadań pracownika należy zamawianie odzieży, zbieranie ich na magazynie oraz pakowanie.

Wymagania:
- natychmiastowy wyjazd do Niemiec
- sprawne dłonie
- umiejętność wykonywania kilku zadań na raz
- szybkość, zręczność
- chęć do pracy w zespole
- osoba energiczna, otwarta, komunikatywna

Oferujemy:
- pracę bez znajomości języka niemieckiego
- zdobycie doświadczenia
- oferujemy transport wewnętrzny
- zatrudnienie do 3 tygodni z możliwością przedłużenia
- dobre warunki finansowe
- podpisanie umowy bezpośrednio z firmą niemiecką

Aplikacja:
Chętnych zapraszamy do wysyłania aplikacji na maila: kadry@issp.pl

Źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-pakowanie-odziezy-bez-jezyka-od-zaraz-dortmund/

ID ogłoszenia: 922547b9ea9badda

14 Odpowiedzi na “Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu odzieży Dortmund bez języka”

  1. Witam,jestem bardzo zainteresowany ofertą pracy,jestem człowiekiem uczciwym pracowitym i bez nałogów,zapraszam do współpracy.Proszę o kontakt 790-893-283

  2. Witam grupa 4-osobowa zainteresowana jest podjęciem pracy.Tel kon793790163

  3. produkcja czekolady Berlin 2015 na 7 grudnia 2014 @ 09:09

    Jestem zainteresowany praca. Posiadam doswiadczenie w Niemczech.Prosze o kontakt.

  4. Witam jestem zainteresowany waszą oferto pracy proszę o kontakt 571-268-086

  5. Pracowałam juz w Niemczech jestem osoba odpowiedzialna proszę o kontakt

  6. Jestem zainteresowana państwa oferta prosze o kontakt tel 508580605

  7. Witam
    Razem z moim partnerem jesteśmy zainteresowani Państwa ofertą podjęcia pracy
    Pozdrawiamy M. Krzymińska i M. Maciejewski

  8. witam jestem zainteresowany panstwa oferta
    wraz ze swoja druga polowka mamy doswiadczenie w pracy na produkcji na tasmie szarzowaniu itd prosze o kontakt +4915166292098 prosze o mile rozpatrzenie naszej oferty
    jestesmy dospozycyjni od zaraz pozdrawiam

  9. jestem bardzo zainteresowany pracą jestem bardzo sprawny fizycznie tel 796821950

  10. jestem zainteresowana ta praca tel 785026491

  11. jestem dyspozycyjny mlody i energiczny bez nalogow i gotowy do podjecia pracy od zaraz

  12. Witam razem z koleżąnka jestesmy zainteresowane Państwa ofertą. Jestesmy młode i zdetirmowane do pracy, nr tel 530 910 412

  13. dzień dobry jestem zainteresowany państwa ofertą wyjazd za granicę mam 20 lat i mam na imię Piotrek