10,50 brutto/h + zakwaterowanie

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu zegarków bez znajomości języka Köln

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 9 sierpnia 2018 00:50

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech przy pakowaniu zegarków dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie 2018 w Kolonii od zaraz na stanowisku pakowacza.

Stanowisko: Pakowacz

Miasto: Kolonia, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 10,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • praca przy kompletowaniu towarów pod zamówienia składane drogą elektroniczną
  • oferta dotyczy pracy na magazynie z drobną biżuterią oraz zegarkami
  • na magazynie panuje pełny monitoring a pracownicy dodatkowo są kontrolowani po pracy
  • osoba zatrudniona będzie zajmowała się aktualizowaniem bazy danych, współpracą z kurierami itp.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • zaangażowanie
  • pełna samodzielność
  • gotowość do pracy w środowisku monitorowanym
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • przeszkolenie w języku polskim
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • pracodawca zapewnia za darmo zamieszkanie zorganizowane w pełni wyposażonym mieszkaniu

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższego maila:

  • Stellenanzeige@contractor.net z dopiskiem w tytule: „Zegarki, Kolonia – imię i nazwisko”

źródło: http://praca-niemcy4u.pl/ogloszenia/niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-pakowanie-zegarkow-od-zaraz-koln-2018/

ID ogłoszenia: 3205b69e8f5bae58