2300 € +premie, dodatki

Dam pracę w Niemczech przy produkcji czekolady bez języka od zaraz w Kolonii 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub region: Kolonia
  • Opublikowany: 1 lipca 2020 00:35

Również bez znajomości języka dostępna od zaraz aktualna oferta pracy w Niemczech przy produkcji czekolady. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii z zakwaterowaniem, która organizuje pracodawca (odpłatnie).

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Wakaty: 4

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Pensja: 2300 euro brutto miesięcznie plus premie i dodatki

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • praca w fabryce spożywczej na produkcji wyrobów czekoladowych
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o jak najwyższą jakość, pilnowanie ciągłości, obsługa urządzeń i
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz i dyspozycyjność na 1,5 roku
  • sumienność, solidność, przykładanie się do powierzonych obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • pełna samodzielność
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • dobre wynagrodzenie
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę w systemie zmianowym
  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • uniform służbowy a także środki ochronne
  • niemiecką umowę o pracę na 1,5 roku
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w wynajętych mieszkaniach wraz z współpracownikami na miejscu w cenie 300 euro miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref. pc/k/06/20

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: praca-niemcy24.pl

ID ogłoszenia: 9735ef7d51cf37a9