193,20 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu kosmetyków od zaraz Sandefjord

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sandefjord
  • Długość umowy: czas nieokreślony
  • Opublikowany: 25 października 2022 01:39

Bez znajomości języka do podjęcia praca w Norwegii przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce od zaraz w Sandefjord dla pakowaczy. Zakwaterowanie zorganizuje pracodawca odpłatnie.

Stanowisko: pakowacz.

Lokalizacja: Sandefjord.

Wynagrodzenie: 193 NOK brutto na godz.

Start: od zaraz.

Liczba miejsc: brak danych.

Zadania na stanowisku:

  • praca przy produkcji kosmetyków pielęgnacyjnych;
  • pracownik będzie pakował gotowe produkty oraz kontrolował jakość.

Wymagania:

  • wydajno9ść;
  • zdolność do pracy w grupie;
  • sumienność;
  • uprawnienia na wózki widłowe;
  • dokładność;
  • samodyscyplina;
  • energiczność;
  • zaletą będzie posiadanie doświadczenia.

Oferujemy:

  • zakwaterowanie w cenie 4000 – 5000 NOK na mc od osoby;
  • środki ochrony indywidualnej;
  • norweską umowę o pracę;
  • zatrudnienie na dłużej;
  • świadczenia socjalne;
  • szkolenie pracownicze.

Aplikacja:

Umowa będzie podpisywana w Gdańsku z przedstawicielem agencji zatrudnienia.

CV w języku angielskim ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych można wysyłać na adres e-mail:

palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule: Nr. ref.: pk01/11/022

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-jezyka-przy-pakowaniu-kosmetykow-sandefjord/

ID ogłoszenia: 86663569bc960144