169 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu sera od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: 6 miesięcy
  • Opublikowany: 23 listopada 2014 21:21

Od zaraz praca w Norwegii na linii produkcyjnej przy pakowaniu sera. Oferta z Fredrikstad dla 2 pakowaczy bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 169 NOK/h brutto

Zadania:
- praca przy linii produkcyjnej
- sprawdzanie prawidłowości produktów według ustalonych norm firmy
- pakowanie sera przy pomocy maszyn
- prace porządkowe po zakończonej zmianie

Wymagania:
- umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
- posiadanie doświadczenia na danym stanowisku będzie atutem
- przestrzeganie zasad BHP
- dokładne wykonywanie zadań
- osoba pracowita, nie posiadająca nałogów
- wyjazd od zaraz
- szybkie wykonywanie zadań

Oferujemy:
- legalne zatrudnienie na pół roku
- podpisanie umowy bezpośrednio z norweskim pracodawcą
- pomagamy przy szukania miejsca zamieszkania
- pracodawca zapewnia dodatek do mieszkania
- zapewniamy 38 godzinny tydzień pracy
- dla chętnych możliwość wyrobienia nadgodzin
- pomoc w razie pytań

Aplikacja:
W celu rejestracji zapraszamy na stronę: http://bit.ly/1yKF5kw

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-w-norwegii-przy-pakowaniu-sera-z-jezykiem-angielskim-fredrikstad-pilne/

ID ogłoszenia: 40854713efacbaa4

12 Odpowiedzi na “Dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu sera od zaraz Fredrikstad”

  1. dandan82@wp.pl na 23 listopada 2014 @ 21:26

    Witam.
    Jestem zainteresowany praca, pracowalem juz na produkcji, jestem gotowy do pracy i wyjazdu, mam 32 lata i jestem zdrowy,
    730748626

  2. Witam jestem zainteresowany państwa ofertą.Posiadam prawo jazdy katC,angielski komunikatywny,pracowałem na produkcji.Niekarany bez nałogów.669393142

  3. Witam,
    ja i mój chłopak jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem. Mamy doświadczenie w pracy na produkcji. Dziewczyna lat 23, chłopak – 21. Jeżeli jest taka potrzeba posiadamy cv w języku angielskim i norweskim.
    Z góry dziękujemy za odpowiedź,
    Pozdrawiam.

    • Jestem zainteresowana Państwa ofertą zamieszczoną w internecie. Mieszkam
      w Rakkestad co nie stanowi dla mnie najmniejszego problemu aby dojeżdżać
      do Fredrikstad gdyż posiadam własny samochód. Do
      Fredrikstad uczęszczałam na kurs języka norweskiego, mam znajomych w tym
      mieście a co weekend jeżdżę na zakup, więc znam to miasto. Przez 8
      miesięcy pracowałam w firmie norweskiej NOR-TRAPP w Rakkestad jako
      pomocnik na hali produkcyjnej i zajmowałam się również sprzątaniem
      zarówno obszaru hali jak i jadalni, toalet, holu , recepcji, pomieszczeń
      biurowych i przebieralni. Niestety był to vikariat. Porozumiewam się
      wyłącznie językiem norweskim. Jestem osobą pracowitą, niepaląca i
      punktualną. Tel.92534409

      Pozdrawiam,

  4. jestem zainteresowana pracą za granica nigdy nie byłam za granica obecnie pracuje w polsce telefon 665211682

  5. Witam

    Interesuje mnie ta oferta pracy. Mam doświadczenie na produkcji na kilku stanowiskach. Język angielski bardzo dobry w mowie i piśmie. Punktualny, chętny do pracy z uśmiechem przyjmę każde nowe zadanie! :) Możliwość wyjazdu od zaraz.726220006
    Z góry dziękuję za odpowiedź.

    Pozdrawiam
    Paweł

  6. Katarzyna,Sylwia na 24 listopada 2014 @ 14:11

    Witam, wraz z siostra byłybyśmy zainteresowane ofertą pracy. Nr kontaktowy 519124412, mail melua3@wp.pl, sylwiakrupa022@wp.pl. Z góry dziekujemy za odpowiedź. Z poważaniem Sylwia i Katarzyna.

  7. Witam razem z bratem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy i gotowi na wyjazd od zaraz. Jesteśmy pracowici bez nałogów, niekarani. Szybko się uczymy, lubimy pracę w zespole. Posiadamy własne auto.Prosimy o kontakt; marlenp1@poczta.onet.pl lub tel. +48 661555418

  8. Szukamy pracy na 25 listopada 2014 @ 19:20

    Witamy,

    Jesteśmy zainteresowane Państwa ofertą pracy.
    Marta 24 lata , Angelika 23 lata , jesteśmy pracowite, odpowiedzialne, dyspozycyjne,
    komunikatywne, nie boimy się nowych wyzwań i dlatego chętnie nawiążemy z Państwem współpracę.
    Na wskazany przez Państwa adres możemy wysłać CV.

    Prosimy o pozytywne rozpatrzenie Naszej kandydatury.

  9. dobry pracownik na 26 listopada 2014 @ 13:01

    wiitam jestem zainteresowany pracą kazdego rodzaju mam doświadczenie w kontroli jakosci pracowałem w zakladzie ktory produkuje poduszki powietrzne w firmie autoliv i mam dokumenty na to.moj nr telefonu +48 605-318-409 lub mail goofy1104@wp.pl pozdrawiam :)

  10. witam
    Mam 30 lat, interesuje mnie ta oferta. Jestem dyspozycyjny od zaraz, wysoka kultura osobista, chętny do pracy, z uśmiechem podejmę się każdego nowego zadania.
    nr tel. 726220006
    Pozdrawiam

  11. witam mam doświadczenie na produkcji z iceland
    zieloną kartę nie karany
    bez problemów z nałogiem
    wyrażam zainteresowanie pracą
    pozdrawiam