156/h NOK brutto

Dam pracę w Norwegii bez języka przy pakowaniu słodyczy od zaraz Oslo 2019

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 29 sierpnia 2019 04:08

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii przy pakowaniu słodyczy. Zatrudnienie 2019 od zaraz w Oslo dla Polaków bez znajomości języka na stanowisku pakowacza przy taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Miejscowość: Oslo, Norwegia

Pensja: 156 NOK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis zadań:

  • osoba zatrudniona na tym stanowisku zajmować się będzie obsługą maszyn produkcyjnych – do ważenia, pakowania, foliowania
  • ponadto obowiązkiem będzie kontrola jakości, pakowanie słodyczy, odmierzanie konkretnych rodzajów
  • inne zadania zlecane przez kierownika zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • motywacja, zaangażowanie, solidność
  • dostępność na 6 miesięcy

Zapewniamy:

  • umowę na okres 6 miesięcy
  • norweskie warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • tanie zakwaterowanie zorganizowane na miejscu w cenie 50 NOK na dobę
  • opcja wykupienia taniego obiadu za 100 NOK dziennie
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Norwegii, proszone są o wysyłanie aplikacji mailowo, na adres:

  • palitelig-rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/0009/19

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-praca-norwegia-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-oslo/

ID ogłoszenia: 9595d659cac1bd01