175 NOK brutto za godzinę

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji elektroniki Ski

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Ski
  • Opublikowany: 3 marca 2015 02:23

Poszukujemy Polaków do podjęcia pracy w Norwegii w fabryce na produkcji elektroniki. Zatrudnienie w Ski bez znajomości języka norweskiego przy montażu na taśmie produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik na produkcji elektroniki

Miejsce pracy: Ski, Norwegia

Liczba stanowisk: 6

Zarobki: 175 NOK brutto za godzinę

Opis stanowiska:

  • W związku z powiększaniem firmy poszukujemy pracowników do montażu elementów na linii produkcyjnej.
  • Zadaniem osoby zatrudnionej będzie łączenie elementów.
  • Pracownikowi przydzielona jest praca na jednym z etapów produkcyjnych, polegająca na wykonywaniu ściśle określonych czynności.
  • Jeden z pracowników zostanie przydzielony do sprawowania kontroli jakości elementów w ostatecznym etapie produkcyjnym.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy od zaraz
  • praktyczna umiejętność lutowania
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • zdolność do współpracy
  • zręczność manualna
  • dokładność
  • preferujemy osoby z doświadczeniem lub przynajmniej średnim wykształceniem elektrycznym – elektronicznym

Oferujemy:

  • przejrzyste warunki pracy
  • atrakcyjne zarobki
  • przewidziane są dodatki godzinowe oraz premie
  • możliwość rozwoju
  • bogaty pakiet szkoleń

Aplikacja:
Zgłoszenia prosimy przesyłać poprzez stronę:
finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=51687772

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferta-pracy-w-norwegii-na-produkcji-montazu-elektroniki-bez-znajomosci-jezyka-ski/

ID ogłoszenia: 7654f4a156223b4

ilość wszystkich wyświetleń: 4827, dzisiaj: 1

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka na produkcji elektroniki Ski”

  1. Ta strona (pracanaprodukcji) jest po prostu do dupy. to ogłoszenie już dawno nieaktualne a wy ciągle je dajecie. Pewnie tak z automatu że niby ciągle macie nowe oferty. Ciekawe na ilu waszych ogłoszeniach ludzie tracą czas bo są nieaktualne

  2. Igor Fraj na 4 marca 2015 @ 14:48

    Witam, po przeczytaniu waszej oferty jestem jak najbardziej zmotywowany i chętny do podjęcia jej proszę o kontakt. 🙂 Pozdrawiam.

  3. Witam jestem zainteresowany ofertą pracy wcześniej pracowałem jako spawacz w Polsce i w Anglii. Potrafię lutować i szybko wykonuję każdą pracę mój telefon to 880302339.

  4. Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy na prodykcji elektroniki. Posiadam kilkuletnie doswiadczenie m.in. 3 lata w Anglii i w Polsce na stanowisku monter, serwisant urzadzen elektronicznych i gsm. Rowniez posiadam doswiadczenie w lutowaniu. Mam 31 lat, jezyk angielski komunikatywny. W celu uzyskania potrzebnych informacj prodze o kontakt:
    530-588-004 Adam.

  5. Witam.Artur Ćwiek 25-letni student. Jestem zainteresowany pracą, Mam doświadczenie jeśli chodzi o pracę za granicą. Pracowałem w Holandii i Francji, Potrafię porozumiewać się po angielsku. Można się ze mną skontaktować pod tym nuerem=>607 971159.

  6. witam,
    jestem zainteresowana oferta pracy, pracuje na produkcji od 5 lat, nie było zgłaszanych żadnych reklamacji na mnie. Jestem osoba sumienna, dokładna.
    prosze o kontakt 792003352

  7. Witam

    Jestem magistrem inżynierem po Politechnice Gdańskiej. Posiadam 8 lat doświadczenia w branży elektronicznej (inżynier napraw). Na co dzień zajmuję się analizą, naprawą i wymianą komponentów elektronicznych na płytkach drukowanych. Zamierzam na stałe wyjechać do Norwegii. Oraz zamierzam uczyć się języka norweskiego którego już się uczę.
    Mój adres mailowy andrzej.cichonczyk@gmail.com lub 510077907
    pozdrawiam