167 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka Oslo pakowanie wędliny od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 27 września 2015 20:47

Zatrudnienie od zaraz w Oslo bez znajomości języka norweskiego przy pakowaniu wędlin na taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Norwegii do końca bieżącego roku.

Stanowisko: Pakowacz wędlin

Zarobki: 167 NOK brutto/h

Liczba wakatów: 5

Miasto: Oslo

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • Pracownik zostanie przydzielony do pracy przy pakowaniu wędliny krojonej zgodnie z deklarowaną wagą.
  • Praca wykonywana będzie w pozycji stojącej.
  • Każda osoba zatrudniona będzie zobowiązana do wykonywania zadań z zachowaniem najwyższych norm sanitarno – higienicznym.

Oczekiwania:

  • umiejętność swobodnej komunikacji w języku angielskim
  • posiadanie aktualnej książeczki z sanepidu do pracy z żywnością
  • dynamiczne tempo pracy
  • wytrzymałość fizyczna
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • możliwość podjęcia pracy od zaraz i pozostania w Norwegii do końca bieżącego roku
  • umiejętność pracy w zespole

Zapewniamy:

  • przejrzysty system zatrudnienia
  • umowę z agencją pracy
  • zatrudnienie od zaraz do końca roku 2015
  • dla najlepszych pracowników będzie możliwość podpisania nowej umowy bezpośrednio z norweskim pracodawcą od stycznia 2016
  • do końca roku 2015 zorganizowane jest odpłatne zakwaterowanie w cenie 4500 NOK miesięcznie/osoba
  • wsparcie w kwestiach organizacyjnych
  • na miejscu zapewniona jest odzież robocza, rękawiczki, maseczki i czepki

Aplikacja:
Prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres: norwayworker@europe.com z dopiskiem: nw/054/15

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowanie-wedliny-praca-w-norwegii-od-zaraz-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 3695605ece2d1276

1 odpowiedź na “Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka Oslo pakowanie wędliny od zaraz”

  1. Marcin Koza na 29 września 2015 @ 20:31

    Witam.

    Byłbym zainteresowany Państwa ofertą wraz z dwójką znajomych. Jednakże nasz wyjazd byłby możliwy w granicach 15 pażdziernika .jeżeli jesteście Państwo zainteresowani prosimy o kontakt.

    Z góry dziękujemy i pozdrawiamy.