156,80/h brutto NOK

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka pakowanie słodyczy od zaraz Oslo

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Opublikowany: 1 listopada 2018 00:47

Propozycja podjęcia tymczasowej pracy w Norwegii dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w Oslo przy pakowaniu słodyczy w zestawy promocyjne.

Stanowisko: Pakowacz słodyczy

Rozpoczęcie zatrudnienia:od zaraz

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 156,80 NOK na godzinę pracy brutto

Liczba wakatów: 2

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie odpowiedzialny za pakowanie słodyczy w paczki świąteczne
  • obowiązkiem będzie kompletowanie zestawów, wkładanie do pudełek, ważenie, etykietowanie oraz zaklejanie lub foliowanie
  • przeprowadzanie kontroli jakości i dbanie o wysoką jakość

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zdolności manualne
  • przykładanie się do obowiązków
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie

Zapewniamy:

  • tanie obiady w kantynie firmowej za 100 NOK dziennie
  • na miejscy zorganizowane odpłatnie zakwaterowanie w cenie 50 NOK za dobę – cena jest niska ze względu na to, iż pracodawca pokrywa znaczną część
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę na czas określony do Świąt Bożego Narodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu formalności

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo, na adres:

  • palitelig.rekruttering@contractor.net z dopiskiem w tytule nr ref ps/0029/18

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-przy-pakowaniu-slodyczy-2018-oslo/

ID ogłoszenia: 4305bd5c65f5c1d6