148,60 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii bez znajomości języka przy pakowaniu ciastek od zaraz Lillehammer

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Lillehammer
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 21:25

Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Norwegii przy pakowaniu ciastek. Zatrudnienie od zaraz dla pakowaczy bez znajomości języka w fabryce z Lillehammer (nowoczesny zakład produkcyjny).

Stanowisko: Pakowacz ciastek

Miasto:Lillehammer, Norwegia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: 148,60 NOK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • prosta praca manualna przy taśmie produkcyjnej
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za kontrolowanie jakości ciastek i układanie je w stosy a następnie umieszczanie w maszynie paczkującej

Oczekiwania:

  • bardzo dobra kondycja fizyczna
  • sumienność, rzetelność, staranność
  • spostrzegawczość
  • aktualne badania z polskiego sanepidu do pracy z żywnością
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie oraz znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • dostęp do świadczeń socjalnym
  • legalną, niemiecką umowę o pracę
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • w cenie 2500 do 3000 NOK miesięcznie zapewnione jest zakwaterowanie
  • pomoc w procesie rekrutacyjnym i przy dopełnianiu spaw urzędowych na miejscu
  • gruntowne przeszkolenie i nadzór koordynatora

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, na adres dostępny poniżej:

  • soknadansatte@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-jezyka-pakowanie-ciastek-lillehammer/

ID ogłoszenia: 6315d5309d28cd0c