163,84 NOK brutto/h

Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par pakowanie sera bez języka Stavanger

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Stavanger
  • Opublikowany: 10 sierpnia 2017 05:47

Atrakcyjna oferta pracy w Norwegii od zaraz na produkcji przy pakowaniu sera krojonego. Propozycja zatrudnienia dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sera

Start zatrudnienia: od zaraz

Czas trwania: do końca bieżącego roku

Pensja: 163,84 NOK brutto na godzinę pracy

Miasto: Stavanger, Norwegia

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w nowoczesnej przetwórni
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie sera krojonego na tacki
  • pracownik musi kontrolować wagę produktu tak, aby każda tacka była zgodna z wytycznymi producenta

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie
  • zdolność do pracy w zespole
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • mile widziane będzie doświadczenie zdobyte w krajach skandynawskich
  • możliwość wyjazdu za granicę na przynajmniej rok
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zapewniamy:

  • umowę o pracę na okres do 29 grudnia 2017 z możliwością przedłużenia po nowym roku
  • do końca bieżącego roku zorganizowane jest na miejscu płatne 3200 NOK miesięcznie mieszkanie
  • pomoc w sprawach urzędowych, niezbędnych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii

Aplikacja:
Zgłoszenia można przesyłać do 11 sierpnia 2017. Czekamy na nie pod adresem:

  • soknadansatte@fastem.com

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-dla-par-bez-znajomosci-jezyka-przy-pakowaniu-sera-w-stavanger/

ID ogłoszenia: 984598a112bcdfa0

1 odpowiedź na “Od zaraz dam pracę w Norwegii dla par pakowanie sera bez języka Stavanger”

  1. Jestem zainteresowana powyższą ofertą pracy.Pracowałam wcześniej na produkcji w mleczarni,posiadam doświadczenie w pracy przy taśmie. Mój mail fazunia66@tlen.pl