156,80 NOK/h

Dam pracę w Norwegii na magazynie bez języka pakowanie ubrań od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Data rozpoczęcia pracy: lipiec 2016
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 21 kwietnia 2016 04:41

Hurtownia odzieży z Fredrikstad zatrudni od lipca Polaków do pracy w Norwegii przy kompletowaniu zamówień i pakowaniu. Oferta bez znajomości języka norweskiego dla osób z dobrą znajomością języka angielskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Termin: od lipca 2016

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Zarobki: 156,80 NOK na godzinę

Obowiązki:

  • zbieranie zamówień dużych i bardziej skomplikowanych dla sklepów oraz mniejszych dla klientów indywidualnych
  • pracownik zajmować się będzie kompletowaniem i przygotowywaniem towarów do wysyłki

Wymagania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • umiejętność posługiwania się komputerami
  • przynajmniej rok doświadczenia w pracy na magazynie
  • możliwość pracy na zmianie nocnej
  • mile widziane osoby mobilne
  • zdolność do samodzielnej pracy bez pomocy innych

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie odpłatne
  • pomoc osoby znającej język polski na miejscu
  • dla osób chcących więcej zarobić możliwa jest praca w godzinach nadliczbowych a także w soboty
  • umowa o pracę zgodna ze standardami norweskimi
  • praca od lipca do września 2016

Aplikacja:
Zapraszamy do aplikowania poprzez formularz, dostępny na poniższej stronie:

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/fredrikstad-praca-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-bez-jezyka-pakowanie-odziezy/

ID ogłoszenia: 7895718373edc080