169,60 NOK za godz

Dam pracę w Norwegii na magazynie przy pakowaniu Oslo bez języka od zaraz

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: 2 miesiące
  • Opublikowany: 7 listopada 2014 01:04

Od zaraz zatrudnimy magazynierów bez znajomości języka norweskiego i doświadczenia do pracy w Norwegii. Oferta z Oslo przy zbieraniu zamówień i pakowaniu towarów.

Stanowisko: Pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 169,60 NOK za godz.

Zadania:
– wyszukiwanie towarów na półkach magazynowych
– kompletowanie zamówień
– pakowanie towaru
– przygotowywanie paczek do wysyłki
– odpowiednie zabezpieczenie towaru
– wprowadzanie danych do komputera

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– sprawne posługiwanie się komputerem
– szybkość uczenia się nowych rzeczy
– chęć do nauki
– posiadanie doświadczenia magazynowego mile widziane
– umiejętność dostosowania się do pracy w trybie dziennym i nocnym

Oferujemy:
– podpisanie legalnej umowy o pracę
– darmowy kurs języka norweskiego
– 2 miesięczny okres próbnym, po którym jest możliwość zatrudnienia na stałe
– szkolenia pracownicze
– możliwość zdobycia ciekawego doświadczenia
– przyjazną atmosferę

Aplikacja:
Kandydatów zainteresowanych zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez stronę: www.finn.no/finn/job/fulltime/object?finnkode=48798301

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/od-zaraz-dam-prace-w-norwegii-na-magazynie-przy-pakowaniu-bez-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 553545bfdef4cdbc

11 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii na magazynie przy pakowaniu Oslo bez języka od zaraz”

  1. Damian Kazberuk na 7 listopada 2014 @ 08:30

    Witam ma 31 lat sprawny fizycznie bez nałogów. Mogę wyjechać nawet dzisiaj. Potrzebuję tej pracy. tel +48604422332

  2. Znamm dobrze język angielski, bardzo dobrze znam sie na komputerze gdyz skonczylem szkole informatyczna. Bardzo zalezy mi na tej pracy prosze o kontakt ze mna. omnadrenuss12@wp.pl

  3. witam jeśli jest nadal aktualna ta praca to proszę o kontakt na mojego email . jesteśmy z koleżanką gotowi podjąć tą pracę od zaraz i jesteśmy chętni podjąć także inną prace.Koleżanka zna język w stopniu w którym może się porozumieć. z góry dziękuje i pozdrawiam
    tel:601285450

  4. Witam,
    zainteresowała mnie Państwa oferta pracy w Norwegii ale formularz na który można zgłaszać swoją kandydaturę nie działa, wygasł chyba.

  5. proszę o kontakt, ponieważ jestem zainteresowana ofertą.

  6. Witam,
    czy oferta pracy jest nadal aktulna, jeśli tak razem z siostra byłybysmy zainetersowana ta oferta praca, kontakt melua3@wp.pl, sylwiakrupa022@wp.pl

  7. Witam,
    jesteśmy parą mieszkającą w Oslo na stałe. Obecnie szukamy tutaj nowej pracy. Jesteśmy bardzo zainteresowani Państwa propozycją. Mamy doświadczenie w pracy w procesie produkcyjnym i magazynie. Język angielski certyfikowany na poziomie B2
    Prosimy uprzejmie o kontakt
    Pozdrawiamy

  8. duze doswiadczenie w pracy na magazynie,jezyk angielski komunikatywnie
    513 555 568,Dawid 26l.poludnie Polski

  9. Szukam pracy na 24 listopada 2014 @ 17:28

    Witam jestem zainteresowany praca mam 20 lat bez nałogów silny fizycznie,mieszkam na terenie Oslo.Prosze o kontakt email :dawid.s@spoko.pl lub tel +4748672693

  10. Dzień dobry jestem zainteresowany pracą w Norwegii znam język angielski uczę się jęz Norweskiego pozdrawiam Jacek

  11. Hojiboev Firdavs Data ur. 1989.04.22 Odywatelstwo. Tadżykistan Adres. 02-495 Warszawa ul.Czerwca 1976 roku 3 Kontakt0048516458638 firdavshojiboev@mail.ru EDUKACJA Skończenie 11 klas szkoły postawowej w Tadżykistanie DOŚWIADCZENIE ZAWODOWE – Od 2010.12.18 – od chwili odecnej.Jerzy Mackiewicz. Promocja i doradztwo gospodarcze. Stanowisko- Cieśla Zbrojarz INFORMACJE DODATKOWE Umiejętność prac wakończeniowych,murarskich. Budowlanka od podstaw. Znajomość języka polskiego i rosyjskiego.