do uzgodnienia

Dam pracę w Norwegii na magazynie z częściami bez języka od zaraz Bergen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Bergen
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 5 maja 2016 01:11

Aktualne zatrudnienie w Bergen dla Polaków na magazynie z częściami samochodowymi. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu z częściami auto-moto

Lokalizacja: Bergen, Norwegia

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Obowiązki:

  • praca na magazynie z częściami i akcesoriami samochodowymi
  • zbieranie towaru zgodnie z zamówieniem
  • pakowanie oraz przygotowywanie do wysyłki
  • dbanie o czystość i porządek
  • inne prace zlecone przez kierownika

Oczekiwania:

  • gotowość do przyjazdu na rozmowę i podpisanie umowy do Szczecina
  • zdolność pracy pod presją czasu
  • odpowiedzialność
  • dobra organizacja
  • pracowitość
  • otwartość na zmiany
  • umiejętność pracy w zespole
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • uczciwe zatrudnienie na podstawie norweskiej umowy
  • szkolenie wdrażające
  • zamieszkanie płatne zapewnione na miejscu
  • opieka polskojęzycznego koordynatora

Uwaga! Z pierwszego wynagrodzenia zostanie potrącone 300 NOK za tłumaczenie oraz przygotowanie dokumentów. Przed wyjazdem do Norwegii nie pobieramy żadnych pieniędzy.

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy wszystkich o przesłanie wiadomości z załączeniem dokumentów aplikacyjnych na adres:
Lagerarbeid@fastservice.com z dopiskiem “lagermedarbeider 05/2016”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-w-bergen-bez-jezyka-od-zaraz-na-magazynie-z-czesciami-samochodowymi/

ID ogłoszenia: 80457273c5dc9f3c

3 komentarze na “Dam pracę w Norwegii na magazynie z częściami bez języka od zaraz Bergen”

  1. robertz45 na 6 maja 2016 @ 17:18

    Witam ,jestem zainteresowany tą ofertą .Posiadam wykształcenie samochodowe i prowadziłem magazyn ze sprzętem AGD

  2. robertz45 na 6 maja 2016 @ 17:22

    Witam, jestem zainteresowany tą ofertą .Posiadam wykształcenie samochodowe i prowadziłem magazyn ze sprzętem AGD .Mój adres robertz45@wp.pl lub tel. +48 668126368

  3. king0001 na 11 maja 2016 @ 10:09

    Jestem zainteresowany ofertą i gotowy do wyjazdu od zaraz.