170 NOK/h brutto

Od zaraz dam pracę w Norwegii na magazynie zbieranie zamówień bez języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 8 września 2015 19:02

Pilnie poszukujemy 2 osoby bez znajomości języka norweskiego. Praca w Norwegii (Fredrikstad) od zaraz dla magazynierów przy zbieraniu zamówień i pakowaniu ubrań. Umowa podpisana zostaje na 3 miesiące.

Stanowisko: pracownik magazynowy
Lokalizacja: Norwegia, Fredrikstad
Wynagrodzenie: 170 NOK/h brutto
Liczba stanowisk: 2
Start: od zaraz
Numer referencyjny: nw/047/15

Zadania:
– porządkowanie magazynu
– przyjmowanie dostaw i ich rozładunek
– rozkładanie towaru na półkach magazynowych
– zbieranie zamówień
– pakowanie odzieży
– załadunek paczek na samochód
– inne zadania magazynowe

Wymagania:
– język angielski na dobrym poziomie
– doświadczenie magazynowe przynajmniej 2 letnie
– rzetelne podejście do zadań
– ukazanie dokumentu potwierdzającego niekaralność
– dobre zdrowie
– możliwość podjęcia pracy zmianowej w tym na noce
– samodzielne wykonywanie zadań

Oferujemy:
– pracę na 3 miesiące
– możliwość przedłużenia umowy
– miejsce do zamieszkania w cenie około 2500 NOK (odliczane z wypłaty)
– pomagamy prawidłowo wypełnić dokumenty administracyjne
– możliwość nawiązania kontaktu telefonicznego z polskojęzycznym koordynatorem

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń w formie CV maila: norwayworker@europe.com w temacie należy umieścić numer referencyjny znajdujący się w ogłoszeniu.
Proszę pamiętać o dołączeniu odpowiedniej klauzuli.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/norwegia-praca-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-z-odzieza-od-zaraz-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 36655ef112a77792