160,60 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii na produkcji opakowań Oslo od zaraz bez języka

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Długość umowy: 3 miesiące
  • Opublikowany: 4 kwietnia 2015 23:51

Zatrudnienie od zaraz w Oslo na linii produkcyjnej przy produkowaniu opakowań. Praca w Norwegii dla 2 Polaków bez znajomości języka norweskiego z doświadczeniem.

Stanowisko: pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Norwegia, Oslo
Wynagrodzenie: 160,60 NOK/h brutto
Start: od zaraz
Liczba stanowisk: 2
Numer referencyjny: produksjonsarbeider/14

Zadania:
Jest to praca produkcyjna przy tworzeniu kartonów. Pracownik będzie się zajmować sklejaniem odpowiednich części oraz składaniem opakowań. Na koniec wszystkie produkty zostaną skontrolowane pod względem jakości wykonania.

Wymagania:
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– dla osób z doświadczeniem na danym stanowisku bądź z wykształceniem poligraficznym
– możliwość szybkiego wyjazdu do Norwegii
– osoba otwarta, komunikatywna
– chęć podjęcia pracy w grupie
– umiejętność współdziałania
– przyjazd samochodem będzie mile widziany

Oferujemy:
– zatrudnienie na 3 miesiące
– dla najlepszych kandydatów możliwość przedłużenia umowy
– konkurencyjne stawki godzinowe
– oferujemy liczne premie
– pomagamy przy wypełnianiu dokumentów administracyjno-prawnych
– pracę w renomowanej firmie
– pomoc polskiego brygadzisty

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do wysyłania CV po angielsku bądź norwesku na maila: ArbeidNyheter@yahoo.no w tytule należy umieścić numer referencyjny ogłoszenia.

Źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/oferty-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-produkcji-opakowan-bez-znajomosci-jezyka-w-oslo/

ID ogłoszenia: 8425520404b7d31b

ilość wszystkich wyświetleń: 4255, dzisiaj: 1

7 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii na produkcji opakowań Oslo od zaraz bez języka”

  1. Chętnie podejmę pracę.Tel.504615922

  2. Jestem zainteresowana praca mogę wyjechać od zaraz samochodem proszę o kontakt 504286587

  3. witam,
    jestem zaintersowana ofertą pracy. wraz z chłopakiem jesteśmy gotowi do wyjazdu do pracy do norwegii od zaraz.
    prosze o kontakt 792003352

  4. Prosze o kontakt msm samochof moge pidjsc prace od zaraz

  5. Witam,
    jesteśmy zainteresowani państwa ofertą, prosimy o kontakt 886635635.

  6. Witam,
    Posiadam prawojazdy kategori B i D, zaświadczenie o niekaralnosci z policji.Posiadam duże doświadczenie w pracy grupowej na produkcji. Mieszkam w Oslo (Jar).Porozumiewam się płynie w j.ang. Jestem osoba bez nałogów z bardzo dobrym stanem zdrowia. Proszę o kontakt 004748650179

  7. witam jestem gotowa w ciagu jednego tyg. wyjechac wraz z chlopakiem wlasnym samochodem prosze o kontakt 888885617