do uzgodnienia

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka na magazynie spożywczym

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Pomoc przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: 26 czerwca 2016 01:28

Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz w hurtowni spożywczej na magazynie dla osób bez znajomości języka norweskiego. Zatrudnienie w Oslo przy zbieraniu zamówień, przygotowaniu asortymentu do wysyłki.

Stanowisko: Magazynier

Miasto: Oslo

Start: od zaraz

Stawka godzinowa: do ustalenia

Opis stanowiska pracy:

  • przygotowywanie zamówień – zbieranie towarów z półki, pakowanie i adresowanie
  • wydawanie do wysyłki lub osobistego odebrania przez klienta
  • pracownik będzie odpowiedzialny za sprawdzanie jakości towarów i zabezpieczanie

Oczekiwania:

  • umiejętność samodzielnego podejmowania decyzji,
  • dobre zarządzanie czasem pracy
  • zdolność do pracy w zespole
  • odpowiedzialne podejście do wykonywanych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy zmianowej
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy norweskiej
  • wysokie wynagrodzenie
  • przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie w zorganizowaniu zamieszkania
  • opieka koordynatora polskiego pochodzenia

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na podany poniżej adres mailowy:

  • norjobber-as@outlook.com z dopiskiem: „Norwegia praca na magazynie spożywczym 06/16”

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/ogloszenie-pracy-w-norwegii-od-zaraz-na-magazynie-oslo-bez-znajomosci-jezyka/

ID ogłoszenia: 15157651d46705c1