162,40 NOK/h

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Oslo na produkcji opakowań

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 15 października 2015 02:37

Dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka norweskiego na produkcji przy składaniu i sklejaniu opakowań. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków z zapewnionym zakwaterowaniem płatnym.

Stanowisko: Pracownik na produkcji opakowań

Miejsce zatrudnienia: Oslo, Norwegia

Wynagrodzenie: 162,40 NOK brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Liczba wolnych stanowisk: 2

Obowiązki:

  • praca na jednym z końcowych etapów produkcyjnych polegająca na składaniu oraz sklejaniu arkuszy
  • pracownik będzie odpowiedzialny za kontrolę jakości oraz pakowanie, paletowanie i wstępne magazynowanie

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego
  • atutem będą aplikacje od osób z własnym samochodem i prawem jazdy
  • brak nałogów
  • optymizm, zorganizowanie, miła aparycja
  • dyspozycyjność od zaraz
  • doświadczenie w pracy na produkcji i przy zadaniach manualnych
  • mile widziane wykształcenie poligraficzne

Oferta:

  • pracę na podstawie umowy tymczasowej na 3 miesiące z możliwością przedłużenia
  • pomoc polskojęzycznego konsultanta w formie telefonicznej
  • dodatki socjalne, możliwość korzystania z norweskich świadczeń
  • na miejscu wsparcie z dopełnieniem formalności
  • przyjazna atmosfera w zakładzie
  • możliwość zorganizowania zamieszkania w cenie 4000 NOK miesięcznie w hotelu robotniczym

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, wiadomość zatytułowaną odpowiednio: „produksjonsarbeider/14″ należy przesłać z załączeniem CV e języku angielskim lub norweskim na adres:

e-mail: ArbeidNyheter@yahoo.no

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/praca-norwegia-od-zaraz-produkcja-opakowan-bez-znajomosci-jezyka-oslo/

ID ogłoszenia: 505561e667f10ef4

ilość wszystkich wyświetleń: 1367, dzisiaj: 3

6 Odpowiedzi na “Dam pracę w Norwegii od zaraz bez znajomości języka Oslo na produkcji opakowań”

  1. Mam 27 lat pracuje obecnie w kraju na stanowisku brukarz.Chetnie podejmę prace w państwa firmie

  2. Dzień dobry jestem zainteresowana oferta pracy proszę o kontakt na meila e.solarz@buziaczek.pl

  3. Witam! Jestem zainteresowana oferty pracy proszę o kontakt marta706@vp.pl

  4. Witam moj numer 782157994

  5. Witam.
    Jestem zainteresowany ofertą bądź podobnymi przyszłymi ofertami tego typu.
    Jeżeli poszukują państwo pracowników, proszę o kontakt na e-maila.

    Pozdrawiam.

  6. Krzysztof na 21 pażdziernika 2015 na 21 października 2015 @ 18:24

    Witam jestem zainteresowany wyjazdem od zaraz posiadam pojazd i prawko tel.724398342