do uzgodnienia

Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie AGD bez języka Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Opublikowany: 22 sierpnia 2018 22:46

Aktualne ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz dla osób bez znajomości języka. Zatrudnienie we Fredrikstad na magazynie ze sprzętem AGD przy kompletowaniu zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu ze sprzętem AGD

Miasto: Fredrikstad, Norwegia

Pensja: do ustalenia

Rozpoczęcie: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie na magazynie hurtowni ze sprzętem AGD
  • do zadań należeć będzie kompletowanie zamówień, aktualizowanie danych w systemie komputerowym, rozładunek dostaw i układanie produktów na regałach itp.

Oczekiwania:

  • zaangażowanie, staranność, pracowitość
  • umiejętność pracy pod presją
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych, koniecznych do podjęcia legalnej pracy w Norwegii
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • pracę od zaraz
  • opcję pracy w godzinach nadliczbowych
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • pracę na pełny etat
  • umowę na pół roku
  • pracodawca zapewnia zamieszkanie odpłatnie, w cenie 3000 NOK miesięcznie od osoby – istnieje opcja zorganizowania sobie lokum we własnym zakresie

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższym ogłoszeniem o prace w Norwegii, zapraszamy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, na adres:

  • Lagerarbeid-Bemanning@fastservice.com z dopiskiem „lagermedarbeider 015/2018″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/od-zaraz-oferta-pracy-w-norwegii-bez-znajomosci-jezyka-na-magazynie-agd-fredrikstad/

ID ogłoszenia: 895b7c6ed38245c