168,20/h NOK

Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Drammen

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Drammen
  • Opublikowany: 10 maja 2018 00:54

Oferujemy zatrudnienie na magazynie sklepu internetowego dla osób bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Norwegii od zaraz przy zbieraniu zamówień na sprzęt elektroniczny, książki, płyty.

Stanowisko: Magazynier

Rozpoczęcie pracy w Norwegii: od zaraz

Pensja: 168,20 NOK na godzinę pracy brutto

Miasto: Drammen, Norwegia

Zakres obowiązków:

  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie zbieranie zamówień na magazynie z płytami, książkami i sprzętem elektronicznym
  • pracownik będzie odpowiedzialny za wykonywanie zadań z użyciem skanera ręcznego

Oczekiwania:

  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • sumienność, rzetelność
  • dyspozycyjność od zaraz

Zapewniamy:

  • pomoc w tłumaczeniach i sprawach urzędowych
  • sumienne przeszkolenie pracownicze i wdrożenie w obowiązki
  • zatrudnienie na podstawie umowy na okres próbny z opcją przejścia na stałe
  • zamieszkanie zorganizowane na miejscu w cenie 4500 NOK miesięcznie od osoby
  • pomoc w sprawach urzędowych

Aplikacja:
Zapraszamy do przesyłania zgłoszeń mailowo z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • norwayworker@europe.com z dopiskiem w tytule: m/015/18

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/bez-znajomosci-jezyka-ogloszenie-pracy-w-norwegii-na-magazynie-od-zaraz-drammen/

ID ogłoszenia: 1955af31eb4ecf60

2 komentarze na “Dam pracę w Norwegii od zaraz na magazynie bez znajomości języka Drammen”

  1. maciek92 na 10 maja 2018 @ 15:37

    Jestem zainteresowany pracą, lecz nie mogę przesłać CV z powodu błędnego adresu meilowego.

  2. Robert19828 na 22 maja 2018 @ 16:43

    Tak samo i ja błędny adres proszę pisać na robert.zglinicki@onet.pl