167 brutto NOK/h

Dam pracę w Norwegii pakowanie sera na produkcji bez języka od zaraz Fredrikstad

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Fredrikstad
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Data rozpoczęcia pracy: 16 listopada 2015
  • Opublikowany: 29 października 2015 00:35

Możliwość podjęcia pracy w Norwegii na produkcji przy porcjowaniu i pakowaniu sera na linii produkcyjnej. Zatrudnienie we Fredrikstad bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Fredrikstad, Norwegia

Liczba stanowisk: 2

Termin: od 16 listopada 2015

Wynagrodzenie: 167 NOK brutto/h

Obowiązki:

  • wykonywanie prac produkcyjnych
  • porcjowanie sera
  • pakowanie zgodnie z deklarowaną wagą
  • obsługa maszyn produkcyjnych po odpowiednim szkoleniu
  • konserwacja urządzeń i maszyn

Oczekiwania:

  • posiadanie udokumentowanego doświadczenia w pracy na produkcji spożywczej
  • umiejętność swobodnego komunikowania się w języku angielskim
  • mile widziane zgłoszenia od osób z własnym samochodem
  • możliwość podjęcia pracy w podanym terminie
  • posiadanie aktualnych badań z sanepidu
  • brak nałogów

Zapewniamy:

  • opieka polskiego koordynatora
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • dla zainteresowanych oferujemy możliwość zorganizowania odpłatnego miejsca zamieszkania
  • praca odbywa się na podstawie umowy czasowej za pośrednictwem agencji pracy

Uwaga! Udział w procesie rekrutacji jest bezpłatny!

Aplikacja:
Prosimy zgłaszać się poprzez adres:

Konieczne jest zaznaczenie w formularzu opcji: „Pakowacz przy produkcji sera Fredrikstad 2015/2016″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/pakowacz-sera-praca-norwegia-na-produkcji-bez-znajomosci-jezyka-fredrikstad-od-zaraz-2015-2016/

ID ogłoszenia: 66756314eae7fd3b

10 Odpowiedzi na “Dam pracę w Norwegii pakowanie sera na produkcji bez języka od zaraz Fredrikstad”

  1. Witam,
    Stronka do zgloszenia sie nie otwiera.
    Zgłaszam aplikację na w/w ofertę.

    Pozdrawiam

  2. Witam jestem zainteresowany powyższą ofertą pracy mam doświadczenie na podobnym stanowisku pracy (linii produkcyjnej ) posiadam uprawnienia na wózki jezdniowe jak i platformowe prawo jazdy k B wyjazd możliwy od zaraz proszę o kontakt e- mail MarcinKosinski861@wp.pl lub nr tel.+48 794 071 854

  3. Witam jesteśmy gotowi wraz z kolegą do wyjazdu mamy 20 lat prosimy o kontakt ;)
    500263163

  4. Witam,
    Jestem zainteresowana państwa oferta pracy pracowałam na taśmie na akord ale przy stroikach i wiem na czym polega praca i chętnie bym się podjęła z państwem współpracy na dłużej
    Pozdrawiam

  5. Praca, pakowanie sera na produkcji na 31 października 2015 @ 23:49

    Witam. Poszukuję pracy za granicą, proszę o kontakt na e-maila a wyślę swoje cv :) Chciała bym zaznaczyć że chętne osoby do pracy są dwie. Bardzo energiczne oraz pracowite. Pozdrawiam i proszę o kontakt .

  6. Dariusz Smoleń-Grat na 1 listopada 2015 @ 17:10

    Jestem zainteresowany podjęciem pracy jako pakowacz sera. Mam własny samochód aktualne badania

  7. Witam

    Dwie osoby chętne do pracy zgodnej z oglozeniem od zaraz .

    Spełniamy wymagane warunki.

    Lachs Lucyna I Celina Bednarska.

    +48 798219787

  8. Mam dwu letnie doświadczenie przy produkcji sera na linkach produkcyjnych w Holandii z czego tylko dwa miesiące byłem w Polsce na urlopie.
    Pracowałem na wszystkich stanowiskach- od heblowania sera po jego układanie do foremek (praca w środku), pakowanie, sztaplowanie, rozbieranie linek ich mycie sprzątanie i ubieranie na kolejną zmianę. Była to praca na trzy zmiany w firmie A-ware Food Group w Almere-posiadam dokumentację. Znam angielski na poziomie komunikatywnym, posiadam prawo jazdy kat B, własne auto sprawne :). Jestem wstępnie zainteresowany ofertą pracy.Kontakt do mnie oprócz adresu email to: 607-895-821.

  9. Witam,
    Posiadam 3,5 letnie doświadczenie jako operator maszyn porcjujących sera, proszę o kontakt , nr telefonu +87515649033, e-mail: kamilbaldyga@vp.pl

  10. witam jestesmy gotowi na prace jako pakowacz sera wraz z kolega mozemy jechac od zaraz