148 NOK brutto/h

Dam pracę w Norwegii przy pakowaniu sera dla par bez języka Oslo 2015

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Oslo
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 29 czerwca 2015 01:06

Dam wakacyjną pracę w Norwegii dla par w przetwórni mlecznej na produkcji przy pakowaniu sera. Zatrudnienie w Oslo dla Polaków bez znajomości języka norweskiego.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miasto: Oslo, Norwegia

Zarobki: 148 NOK brutto/h

Termin: pilnie!

Liczba wakatów: 6, preferowane pary

Obowiązki:

  • Ręczne pakowanie sera krojonego przy taśmie produkcyjnej.
  • Inne prace produkcyjne również mogą zostać zlecone.

Oczekiwania:

  • możliwość podjęcia pracy na okres wakacyjny
  • zaletą będzie możliwość zabrania swojego samochodu
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • atutem będą osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji spożywczej
  • możliwość do pracy w godzinach nadliczbowych
  • wysoka motywacja
  • dynamiczne tempo pracy

Zapewniamy:

  • praca na podstawie umowy norweskiej na czas określony trwający 10 tygodni
  • wsparcie w kwestiach urzędowych
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora
  • ubezpieczenie NNW
  • pomoc telefoniczna polskojęzycznego koordynatora
  • zorganizowane zamieszkanie w cenie 3800 NOK miesięcznie od osoby

Aplikacja:

Osoby zainteresowane proszone są o przejście na poniższą stronę i wypełnienie formularza aplikacyjnego z oznaczeniem opcji: „Pakowanie sera Oslo czerwiec / lipiec 2015″

źródło: http://norwegia.pracabc.pl/ogloszenie/dam-prace-w-norwegii-pakowanie-sera-dla-par-w-oslo-bez-znajomosci-jezyka-2015/

ID ogłoszenia: 129558e8880d52d8

21 Odpowiedzi na “Dam pracę w Norwegii przy pakowaniu sera dla par bez języka Oslo 2015”

  1. Aleksandra Janicka na 29 czerwca 2015 @ 11:32

    Witam,
    Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani tym ogłoszeniem.Chciałabym się dowiedzieć kiedy przewidywalnie byłby wyjazd,dokładna sytuacja z zakwaterowaniem i na jak długo.\

    Proszę o kontakt na maila bądź pod tym numerem : 512839689

    Pozdrawiam

  2. Witam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani prosimy o kontakt e-mail: jadzia12.06@wp.pl

  3. Jesteśmy znajomymi, współlokatorami z Poznania. Jesteśmy gotowi do pracy i mamy doświadczenie w pracy za granicą. Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywny+ . Przesyłam grupowy list motywacyjny wraz ze zdjęciami. http://zapodaj.net/images/a017a254a8bdc.jpg

  4. Witam
    Razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą.
    Proszę o kontakt 512839689

  5. Jestem zainteresowana oferta pracy na produkcji pracowalam w Islandii na produkcji zywnosci kanapki -dania-tasma i obsluga urzadzen prozniowych mam doswiadczenie i ks. Sanepidiwska jestem gotowa do wyjazdu od zaraz prosze o kontakt na e-maila lub tel.+48530399771

  6. Sebastian,Kasia na 30 czerwca 2015 @ 15:10

    Jestesmy zainteresowani oferta pracy przy pakowaniu sera. Posiadamy ksiazeczki sanepidowskie, oraz doswiadczenie przy pracy z produktami swiezymi. Wyrazamy chec podjecia pracy od zaraz. Spelniamy powyzsze oczekiwania w stopniu bardzo dobrym.

  7. Wraz z dziewczyną mamy doświadczenie przy pracy na taśmie w firmie Delphi Poland S.A. Chętnie podejmiemy pracę za granią. Posiadam prawo jazdy oraz samochód. Możemy podjąć prace od zaraz orangegrove3@gmail.com. +48510909955

  8. patrycja na 1 lipca 2015 @ 13:59

    Witam, jestem zainteresowana, posiadam doswiadczenie w pracy na produkcji, posiadam aktualna ks. Sanepidu, gotowosc podjecia pracy od zaraz, zarowno w parze jak i samodzielnie,

  9. Witam

    Jestem z dziewczyna bardzo zainteresowany Panstwa oferta.Prosze o kontakt Przemo85@onet.com.pl Tel+48731-130-685

  10. Witam
    Para po 30 lat,zdrowi,nie bojący się ciężkiej pracy chętnie podejmiemy te pracę. Mile widziane nadgodziny.

  11. Pakowanie sera Oslo czerwiec/lipiec 2015 na 2 lipca 2015 @ 16:24

    Witam. Poszukuje pracy za granica. Czekam na pozytywne rozpatrzenie

    Pozdrawiam

  12. Pakowanie sera Oslo czerwiec/lipiec 2015 na 2 lipca 2015 @ 16:25

    Witam. Poszukuje pracy za granicą. Czekam na pozytywne rozpatrzenie.

    Pozdrawiam

  13. Pakowanie sera Oslo czerwiec/lipiec 2015 na 2 lipca 2015 @ 16:27

    Witam. Poszukuje pracy za granicą w Oslo. Czekam na pozytywne rozpatrenie.

    Pozdrawiam

  14. PAKOWANIE SERA OSLO CZERWIEC/LIPIEC 2015
    Witam, razem z chłopakiem jesteśmy od dzisiaj w Norwegii i szukamy pracy na wakacje.Jesteśmy młodymi i pracowitymi ludźmi. Do pracy podchodzimy w sposób rzetelny i odpowiedzialny.Pracowaliśmy wcześniej kilka lat w gastronomii. Posiadamy aktualne badania sanepidowskie. Poruszamy się własnym autem oraz posługujemy się językiem angielskim w stopniu bardzo dobrym.
    Kontakt telefoniczny 48 797 520 794 lub 48 795 867 606

  15. Jestesmy parą która przebywa w norwegi mamy samochód możemy jak najszybciej podjąć prace proszę o kontakt tel 004796686559 lub 0048790713539

  16. Patrycja na 4 lipca 2015 @ 18:06

    Witam,
    jestem zainteresowana ofertą pracy. Chciałabym podjąć pracę na okres sezonu w Państwa firmie. Posiadam status studenta. Jestem dyspozycyjna od 20-07-2015 do 20-09-2015. Podoba mi się Norwegia i marzę o poznaniu tego Państwa.
    pozdrawiam
    Patrycja

  17. evaok@onet.eu na 4 lipca 2015 @ 21:29

    Witam razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani pracą. Bardzo proszę o kontakt tel. 512 95 95 30 lub na adres e-mail: evaok@onet.eu

  18. Radek i Beata na 6 lipca 2015 @ 15:04

    Witam. Jestesmy para i bardzo interesuje nas ta oferta. Prosimy o kontakt na e-mail badz telefoniczny 515 640 357
    Kiedy bylby ewentualny wyjazd itp
    Poza tym posiadamy bardzo duze doswiadczenie na produkcji, przy pakowaniu i logistyka.

  19. Witam,jestem bardzo zainteresowana ofertą pracy,możliwość wyjazdu od zaraz. tel.+48 731 538 929

  20. Witam, razem z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą pracy, kontakt: 880430511, 514137704.

  21. Jestem zainteresowany oferta 22lata duza sprawnosc fizyczna 794 483 498