169 NOK/h brutto

Dam pracę w Norwegii przy pakowaniu wędlin dla par bez znajomości języka Sarpsborg

  • Kraj: Norwegia
  • Miasto lub region: Sarpsborg
  • Długość umowy: do końca marca 2015
  • Opublikowany: 16 grudnia 2014 16:24

Ogłoszenie pracy w Norwegii na produkcji przy pakowaniu wędlin. Zatrudnienie od zaraz w Sarpsborg dla par bez znajomości języka norweskiego na okres 3 miesięcy.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu
Lokalizacja: Norwegia, Sarpsborg
Wynagrodzenie: 169 NOK/h brutto

Zadania:
Do zadań zatrudnionego należy pakowanie wędlin do specjalnych tacek. Pracownik będzie kontrolować jakość wyrobów oraz kodować produkty i przygotowywać do dalszej wysyłki.

Wymagania:
-komunikatywna znajomość języka angielskiego
– natychmiastowy wyjazd do Norwegii
– pozostanie za granicą do marca 2015 roku
– umiejętność zarządzania czasem
– punktualność, odpowiedzialność
– chęć do nauki
– szybkość przyswajania wiedzy
– od kandydatów wymagamy rocznego doświadczenia na danym stanowisku (przynajmniej jedna osoba na z pary)
– przyjazd samochodem będzie mile widziany

Oferujemy:
– legalną pracę dla par
– zatrudnienie od zaraz do końca marca 2015
– zakwaterowanie
– konkurencyjne stawki godzinowe
– szkolenia pracownicze
– na miejscu pomoc polskich koordynatorów
– podpisanie umowy na 3 miesiące
– dla zainteresowanych możliwość przedłużenia umowy

Aplikacja:
Aplikacja odbywa się poprzez stronę: http://bit.ly/19WiKsj na stronie należy zaznaczyć: pakowacz na produkcji.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/dam-prace-w-norwegii-bez-jezyka-dla-par-przy-pakowaniu-wedlin-sarpsborg/

ID ogłoszenia: 645548ffe27bb154

10 komentarzy na “Dam pracę w Norwegii przy pakowaniu wędlin dla par bez znajomości języka Sarpsborg”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta moge odrazu wyjechac. 790-651-220

  2. halina zając-kobiałka na 24 grudnia 2014 @ 12:36

    jestem zainteresowana praca od zaraz. Jestem pracowita i umiem pracować w każdych warunkach . Znajomość języka angielskiego – w stopniu komunikatywnym ,
    j. niemieckiego- znajomość dobra. Proszę o kontakt e-mailowy lub. tel. 694313806 , przyjadę na własny koszt.

  3. Anna Piotr na 26 grudnia 2014 @ 23:08

    jesteśmy zainteresowani ofertą możliwość wyjazdu od zaraz 792130025

  4. Witam. Jestem zainteresowany oferta i moge drazu wyjechac. Kontakt: bawarius.uk1@gmail.com lub mobil: +447526633692. Vladimir Vrba

  5. Witam jestesmy para po 21 lat doswiadczenie prawa jazdy kat b kontakt 725420172

  6. Aleksandra na 3 stycznia 2015 @ 12:46

    witam! Jesteśmy zainteresowani z narzeczonym praca. Mamy doświadczenie na produkcji, posiadamy prawo jazdy oraz własny samochód, jesteśmy bez nalogow , w każdej chwili możemy jechac , znamy język angielski. Proszę o kontakt 609206127. Pozdrawiam

  7. Ania i Sylwia na 5 stycznia 2015 @ 16:18

    Jestem zainteresowana praca wraz z kolezanka. mam 26 lat kolezanka 21. Mieszkamy w Askim,. Mamy prawo jazdy oraz wlasne auta. Jezyk angielski w stopniu komunikatywnym. Mamy doswiadczenie przy pracy na produkcji. Nr tel: 939 71 097

  8. sebastian zdrada na 7 stycznia 2015 @ 12:22

    witam jestem zainteresowany tom pracom i chetnie bym podiol te prace jestem mlody i szypko sie ucze to muj num 665933239

  9. 695028511

  10. Witam bylibysmy bardzo zainetersowani praca,jestesmy energiczni,punktualni pracowalismy juz w holandii duzo czasu wiec nic nas niezaskoczy.Znajomosc jezyka bardzo dobra.
    pozdrawiam
    Agata tel:48533782121