135 SEK/h

Dam pracę w Szwecji bez języka na magazynie z napojami Sztokholm od zaraz 2020

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 23 kwietnia 2020 02:03

Aktualnie szukamy osób również bez znajomości języka do pracy w Szwecji. Zatrudnienie dla Polaków od zaraz na magazynie z napojami ze Sztokholmu. Pracodawca zapewnia odpłatnie zakwaterowanie.

Stanowisko: Pracownik magazynu z napojami

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Pensja: 135 SEK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od maja 2020

Obowiązki:

  • zatrudnienie dla pracowników przy fizycznej pracy na magazynie z napojami
  • do zadań należeć będzie przenoszenie skrzynek/zgrzewek o wadze do 25 kg, kompletowanie zamówień, obsługiwanie wózków paletowych, dbanie o porządek na stanowisku pracy, rozładunek
  • pracownik będzie obsługiwał komputer
  • inne zadania będą przydzielane na podstawie aktualnego zapotrzebowania

Oczekiwania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Szwecji
  • motywacja do osiągania wysokich wyników
  • zaangażowanie, zdyscyplinowanie
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dużą zaletą będzie posiadanie uprawnień do obsługi wózków widłowych
  • punktualność
  • zdolność do wydajnej i efektywnej pracy zespołowej

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie odpłatne, koszt to 3000 SEK miesięcznie
  • przeszkolenie pracownicze
  • szwedzką umowę podpisaną w dwóch kopiach – szwedzkiej i polskiej językowej

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet2020@fastmail.se z dopiskiem: Magazyn z napojami, Sztokholm 2020

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet2020@fastmail.se

ID ogłoszenia: 2545e9ec5859e09b