28000 SEK/mc brutto

Dam pracę w Szwecji dla par od zaraz pakowanie kosmetyków bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Opublikowany: 2 lipca 2018 00:03

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji bez znajomości języka w fabryce ze Sztokholmu dla Polaków przy pakowaniu kosmetyków markowych. Atrakcyjna propozycja zatrudnienia na pól roku.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 2

Lokalizacja: Sztokholm, Szwecja

Umowa: na 6 miesięcy

Wynagrodzenie: 28000 SEK miesięcznie brutto

Opis stanowiska pracy:

  • oferta dotyczy zatrudnienia przy pakowaniu kosmetyków w nowoczesnej fabryce ze Sztokholmu
  • pracownik będzie także odpowiedzialny za kontrolowanie jakości i inne zadania zlecane zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem przez kierownika zmiany

Wymagania:

  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolności dostosowawcze do panujących zasad i zdyscyplinowanie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • otwartość, kreatywność
  • elastyczność
  • dostępność od zaraz
  • dużą zaletą będzie znajomość języka obcego i doświadczenie
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Oferujemy:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • pracę na pół roku
  • zamieszkanie w cenie 3500 SEK miesięcznie od osoby w pokoju 2 osobowym
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora i pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • możliwość rozwoju

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

arbetsmedlet_pl@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 07/2018

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet_pl@swedenmail.com

ID ogłoszenia: 8795b32b62d82d48