28000 SEK/mc brutto

Dam pracę w Szwecji od zaraz przy pakowaniu kosmetyków bez języka Sztokholm

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Sztokholm
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 02:17

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Szwecji dla pakowaczy przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce ze Sztokholmu również bez znajomości języka. Oferta na pół roku z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu przez pracodawcę odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Miejsce zatrudnienia: Sztokholm, Szwecja

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Umowa: na pół roku

Pensja: 28000 SEK miesięcznie brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 2

Zakres zadań:

  • jest to prosta praca manualna w fabryce kosmetyków ze Sztokholmu
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za przeprowadzanie kontroli jakości oraz pakowanie gotowych produktów
  • dbanie o porządek na stanowisku

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Szwecji od zaraz
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zdolności manualne
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie, sumienność, zdyscyplinowanie

Oferujemy:

  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • zatrudnienie na pół roku
  • gruntowne przeszkolenie
  • uczciwe warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy zaaklimatyzowaniu się na miejscu
  • zakwaterowanie w cenie 3500 SEK miesięcznie w 2 osobowych pokojach z dostępem do łazienki i kuchni
  • młody i zgrany zespół

Sposób aplikacji:
Jeżeli jesteś zainteresowany/na powyższą ofertą i spełniasz wszelkie wymagania, prosimy o kontakt mailowy. Dokumenty aplikacyjne w postaci CV oraz LM należy przesłać wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi na adres:

pl.arbetsmedlet@swedenmail.com z dopiskiem: Pakowanie kosmetyków – Sztokholm 2019

Umowa z kandydatami zakwalifikowanymi w procesie rekrutacji zostanie podpisana w Polskim oddziale agencji w Gdyni. Agencja nie zwraca kosztów podróży do Gdyni.

Arbetsmedlet AB
Rosendalsterrassen 10C, 115 21 Stockholm
e-post: arbetsmedlet@swedenmail.co

ID ogłoszenia: 9025cf80194c32a6