do ustalenia

Dam pracę w Szwecji od zaraz przy pakowaniu warzyw Helsingborg bez języka

  • Kraj: Szwecja
  • Miasto lub region: Helsingborg
  • Długość umowy: do czerwca 2015
  • Opublikowany: 19 grudnia 2014 22:47

Firma szwedzka z Helsingborg poszukuje pakowaczy bez znajomości języka urzędowego i doświadczenia. Praca w Szwecji przy pakowaniu warzyw na linii produkcyjnej. Zatrudnienie od zaraz do końca czerwca 2015 roku.

Stanowisko: Pracownik przy pakowaniu warzyw
Lokalizacja: Szwecja, Helsingborg
Wynagrodzenie: do ustalenia

Zadania:
Pracownik będzie odpowiedzialny za sortowanie i pakowanie warzyw. Do zadań będą również należały pracę związane z kontrolą jakości produktów.

Wymagania:
– wyjazd od zaraz
– podpisanie kontraktu do czerwca 2015 roku
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– od kandydatów oczekujemy posiadania działalności gospodarczej
– osoby z okolic Szczecina będą miały pierwszeństwo podczas rekrutacji
– znajomość i przestrzeganie zasad higieny pracy

Oferujemy:
– zakwaterowanie i ubezpieczenie
– możliwość podniesienia swoich kwalifikacji
– legalną pracę od zaraz
– przyjazną atmosferę
– zwracamy koszty poniesione za przejazd do kraju zatrudnienia i powrót do domu

Aplikacja:
Osoby chętne zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na maila: info@dolphinrepair.com

Źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/szwecja-praca-w-helsingborg-przy-pakowaniu-bez-znajomosci-jezyka-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 971549493647d68f

2 komentarze na “Dam pracę w Szwecji od zaraz przy pakowaniu warzyw Helsingborg bez języka”

  1. witam podejme prace moj numer telefonu 513015322

  2. Witam, jestem młodym człowiekiem z wykształceniem średnim.Jestem zainteresowany pracą u was w firmie.Posiadam własny transport i doświadczenie w pracach manualnych. Pracowałem juz w Szwecji przez krótki okres.Dobrze znam język Angielski i trzache Szwecki mój numer tel. 536 824 615.