128 DKK/h brutto

Dania praca bez języka dla par przy pakowaniu czekoladek od zaraz Kopenhaga 2020

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Opublikowany: 1 czerwca 2020 02:57

Aktualna oferta pracy w Danii dla par bez znajomości języka. Od zaraz zatrudnienie w fabryce spożywczej z Kopenhagi przy pakowaniu czekoladek na taśmie produkcyjnej. Zakwaterowanie odpłatne zapewnia pracodawca.

Stanowisko: Pakowacz czekoladek

Miasto: Kopenhaga, Dania

Termin: od zaraz

Pensja: 128 DKK na godzinę pracy brutto

Obowiązki:

  • łatwa praca przy taśmie produkcyjnej, polegająca na przeprowadzaniu kontroli jakości i pakowaniu czekoladek do plastikowych tacek
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie
  • pracownik będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku na stanowisku, obsługiwanie oraz mycie maszyn produkcyjnych

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • umiejętność pracy pod presją
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • zdolność do pracy w zespole
  • zręczność
  • zaangażowanie
  • możliwość wykonywania pracy powtarzalnej

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę na okres próbny z ubezpieczeniem
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy
  • pracę na pełny etat
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • na miejscu możliwość skorzystania z zakwaterowania płatnego, organizowanego przez pracodawcę w cenie 2500 DKK miesięcznie od osoby
  • płatny urlop
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/29/20

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker.pl@mail-online.dk

ID ogłoszenia: 9195ecd18cfa8dbc