120,50 DKK/h

Dania praca bez znajomości języka na magazynie odzieżowym od zaraz Odense

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Opublikowany: 18 grudnia 2019 02:41

Poszukujemy osób do zbierania zamówień na magazynie hurtowni odzieży w Odense. Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Danii dla osób bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu z odzieżą

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Odense, Dania

Zarobki: 120,50 DKK na godzinę pracy brutto

Wakaty: 4

Zakres zadań:

  • praca jako pomocnik magazyniera hurtowni odzieżowej
  • obowiązkiem będzie wykonywanie codziennych obowiązków – rozładunek dostaw, przeliczanie i kontrola jakości, rozkładanie na półkach, wprowadzanie danych do systemu, kompletowanie zamówień
  • do zadań należeć będzie również obsługa wózka paletowego, skanera ręcznego, komputera
  • inne zadania zlecane na bieżąco

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Danii
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • sumienność, niezawodność, odpowiedzialność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • zdolność do pracy w zespole
  • mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dużą zaletą będzie prawo jazdy kat.B i własny samochód

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością podjęcia dłuższej współpracy
  • obowiązuje duńska umowa o pracę przez cały okres zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • opcja podnoszenia kwalifikacji i rozwoju
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 3200 DKK miesięcznie

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/65/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker2020@post-online.dk

ID ogłoszenia: 605df95152574c8