132,60 DKK/h brutto

Dania praca bez znajomości języka na magazynie z zabawkami od zaraz 2019 Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 6 czerwca 2019 02:17

Propozycja zatrudnienia od zaraz w Kopenhadze na magazynie hurtowni z zabawkami. Ogłoszenie aktualnej pracy w Danii dla zainteresowanych bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pracownik magazynu z zabawkami

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 132,60 DKK na godzinę pracy brutto

Zakres zadań:

  • praca na magazynie z zabawkami przy zbieraniu zamówień zgodnie z listą
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie, zabezpieczanie i wysyłka towarów
  • wykonywanie prac porządkowych

Oczekiwania:

  • zdolność do pracy w zespole
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • gotowość do podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • aktualne zaświadczenie o niekaralności
  • mile widziane doświadczenie
  • atutem będzie znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację

Zapewniamy:

  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w cenie 5000 DKK miesięcznie
  • wysokie wynagrodzenie
  • zatrudnienie na podstawie duńskiej umowy o pracę na okres minimum 6 miesięcy
  • dla pracowników najlepszych możliwość podjęcia stałej pracy

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/33/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 9205cf7fce95dde4