145 DKK/h brutto

Dania praca bez znajomości języka na produkcji detergentów od zaraz Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 24 stycznia 2019 03:02

Propozycja zatrudnienia od zaraz w fabryce z Aalborg na produkcji chemii gospodarczej – środków do sprzątania. Ogłoszenie pracy w Dani bez znajomości języka obcego.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Rozpoczęcie: od zaraz

Zarobki: 145 DKK na godzinę pracy brutto

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Opis stanowiska pracy:

  • pracownik będzie wykonywał zadania produkcyjne przy taśmociągu
  • praca polega na myciu, obsłudze i konserwacji maszyn, pakowaniu, etykietowaniu itp.

Oczekiwania:

  • bardzo dobre zorganizowanie czasu pracy
  • możliwość podjęcia pracy na pół roku
  • umiejętność porozumiewania się w języku angielskim
  • sumienne wypełnianie obowiązków
  • mile widziane doświadczenie
  • odpowiedzialność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy duńskiej
  • pracę od zaraz na 6 miesięcy
  • zakwaterowanie zapewnione na miejscu w cenie 3500 DKK miesięcznie w 2 osobowym pokoju lub za 7000 DKK możliwość wynajęcia kawalerki
  • rzetelne wprowadzenia w obowiązki

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/06/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 8925c48c0a186862

ilość wszystkich wyświetleń: 1266, dzisiaj: 3

1 odpowiedź na “Dania praca bez znajomości języka na produkcji detergentów od zaraz Aalborg”

  1. Dzien dobry jestem zajniteresowany ta oferta pracy mieszkalem i pracowalem w Dani mam doswiatczenie w podobnych ofertach pracy prosze o kontakt +48884336574