148 DKK/h brutto

Dania praca bez znajomości języka od stycznia 2017 pakowanie wędlin Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Data rozpoczęcia pracy: od stycznia 2017
  • Opublikowany: 12 grudnia 2016 05:10

Możliwość zatrudnienia od stycznia 2017 w przetwórni mięsnej z Kopenhagi. Oferta pracy w Danii od zaraz przy pakowaniu wędlin dla osób bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Pakowacz
Pensja: 148 DKK na godzinę pracy
Liczba miejsc do obsadzenia: 6
Miejsce: Kopenhaga, Dania
Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • pracownik będzie zajmował się układaniem plastrów świeżej wędliny zgodnie z deklarowaną wagą na tacki
  • do zadań należeć będzie ważenie tacek, foliowanie i etykietowanie opakowań
  • osoba zatrudniona odpowiada również za kontrolę jakości wyrobów

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • świetna organizacja czasu pracy
  • szybkość we wdrażaniu się w nowe zadania
  • chęć ciągłego rozwoju i poszerzania wiedzy oraz umiejętności
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w pracy na produkcji żywności
  • zaświadczenie o niekaralności

Zapewniamy:

  • pracę od stycznia 2017 w Kopenhadze
  • możliwość zatrudnienia również dla par i grup
  • przeszkolenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o duńską umowę podpisaną bezpośrednio z pracodawcą
  • liczne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • uniform służbowy

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

  • scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 001/01/17/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 556584d951e4d980

4 komentarze na “Dania praca bez znajomości języka od stycznia 2017 pakowanie wędlin Kopenhaga”

  1. AnnaKmieciak na 10 stycznia 2017 @ 16:22

    Witam, jeśli oferta jest aktualna, proszę o kontakt. 50334362 Pozdrawiam

  2. Witam, jestem zainteresowany podjęciem pracy od zaraz.Proszę o kontakt pod numerem telefonu +48 530-962-747. Pracowałem do tej pory trzykrotnie sezonowo w Danii przy łososiach jako pracownik produkcyjny i momentami operator wózka widłowego.

  3. jestem zainteresowany przebywam w Kopenhadze +4552650111

  4. Krzywdzinska na 7 lutego 2017 @ 17:35

    Witam.
    Jesteśmy zainteresowani Państa oferta pracy.
    Jest nas czworo i jesteśmy gotowymi na nowe wyzwania i doświadczenia. Możemy zagwarantować rzetelność i sumienność w powierzonych zadaniach. Z chęcią podejmiemy się oferowanej przez Państwa pracy.
    Można się z nami skontaktować pod numerem 731806797.
    Dziękujemy i pozdrawiamy.