124,60 DKK/h

Dania praca bez znajomości języka produkcja dań gotowych od zaraz fabryka Odense 2021-2022

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Odense
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: 30 października 2021 00:45

Od zaraz na sezon 2021-2022 propozycja pracy w Danii przy produkcji dań gotowych. Zatrudnienie bez znajomości języka w fabryce z Odense z zakwaterowaniem darmowym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji dań gotowych

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz do końca czerwca 2022

Wynagrodzenie: 124,60 DKK na godzinę pracy brutto

Miejscowość: Odense, Dania

Liczba miejsc do obsadzenia: 5

Zakres zadań:

  • dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • przestrzeganie zasad BHP
  • wykonywanie prac produkcyjnych – przeprowadzanie kontroli jakości, samodzielne przygotowywanie składników, obsługa urządzeń produkcyjnych
  • praca przy pakowaniu produktu gotowego

Oczekiwania:

  • zdyscyplinowanie, punktualność, zaangażowanie
  • atutem będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziana znajomość języka duńskiego, angielskiego lub niemieckiego
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • przestrzeganie zasad BHP – konieczność dostosowania się odnośnie stroju i makijażu

Oferujemy:

  • duńską umowę o pracę na okres listopad – czerwiec 2022 z opcją przedłużenia
  • darmowe zakwaterowanie zapewnione w komfortowych warunkach
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • ubezpieczenie pracownicze
  • uniform służbowy
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/56/21

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: sikker2022@mail-online.dk

ID ogłoszenia: 42761770774a6c05