115 DKK/h brutto

Dania praca 2018 bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz dla par Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 10 maja 2018 00:55
  • Wygasa: 1 dzień, 14 godzin

Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Aalborg przy pakowaniu sera przy linii produkcyjnej. Ogłoszenie atrakcyjnej pracy w Danii 2018 dla par bez znajomości języka z zakwaterowaniem na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sera

Miejsce zatrudnienia: Aalborg, Dania

Termin: od zaraz

Pensja: 115 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • powierzone obowiązki polegają na ręcznym pakowaniu sera krojonego przy taśmociągu
  • pracowink będzie odpowiedzialny za utrzymywanie porządku i obsługiwanie maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • punktualne stawianie się do pracy
  • dostępność do podjęcia pracy w Danii od zaraz
  • zaangażowanie, pracowitość, odpowiedzialność
  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość, zwinność

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie zapewnione odpłatnie w cenie 2800 DKK miesięcznie
  • zatrudnienie na podstawie legalnej umowy o pracę
  • przeszkolenie pracownicze
  • pomoc przy zmianie miejsca zamieszkania
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • solidne warunki zatrudnienia

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/32/18

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 9015af327a175072