118,50 DKK/h brutto

Dania praca dla par bez znajomości języka Aarhus pakowanie czekoladek

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Opublikowany: 12 listopada 2015 03:40

Fabryka czekolady z Aarhus zatrudni pary bez znajomości języka duńskiego przy pakowaniu czekoladek na taśmie produkcyjnej. Oferta pracy w Danii dla osób sprawnych manualnie.

Stanowisko: Pakowacz produkcyjny

Lokalizacja: Aarhus

Zarobki: 118,50 DKK/h brutto

Opis stanowiska pracy:

  • manualne pakowanie wyrobów czekoladowych – układanie czekoladek w tackach plastikowych lub zdejmowanie gotowych czekolad z taśmy
  • kontrolowanie jakości wyrobów
  • obsługiwanie nieskomplikowanych maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • preferujemy zgłoszenia od par
  • niewymagana znajomość języka duńskiego
  • pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego
  • mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • zręczność, spostrzegawczość, odpowiedzialność
  • możliwość wykonywania prac powtarzalnych

Zapewniamy:

  • pracę dla par na podstawie umowy czasowej
  • najlepszym pracownikom zostanie zaproponowana umowa stała
  • atrakcyjne zarobki
  • zapewnione tanie zamieszkanie w wynajętym mieszkaniu
  • szkolenie wprowadzające przeprowadzone przez polskiego managera

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:
scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 003/11/Dania

Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 30256439c8fad484

8 komentarzy na “Dania praca dla par bez znajomości języka Aarhus pakowanie czekoladek”

  1. Witam jestem zainteresowany oferta i mam mozliwosc podjęcia pracy od zaraz. Prace mogę podjąć razem z bratem. Dobra znajomość j.angielskiego wysoka kultura osobista i pracowitość.796593426

  2. Dzień Dobry.
    Ja z moim chłopakiem jesteśmy zainteresowani ogłoszeniem o pracę w Danii.
    Chcielibyśmy wiedzieć czy jest jeszcze aktualne ?
    Bardzo nam zależy.
    Tel: 507-289-906

    Ewelina i Damian.

  3. Jestem zainteresowny Państwa ogłoszeniem. Posiadam ważną książeczkę
    sanitarno epidemiologiczną. Mam 33 lata oraz brak jakichkolwiek
    przeciwskazań do podjęcia pracy. . Obecnie
    mieszkam i pracuję w polsce. Mogę
    podjąć pracę w każdej chwili najlepiej na dłuższy okres czasu.
    Jeżeli są Pastwo zainteresowani moją osobą proszę o kontakt
    (+48)506028536

    Pozdrawiam Arek

  4. 003/11/Dania na 16 listopada 2015 @ 13:42

    Dzień Dobry jestesmy zainteresowani praca czy jest jeszcze aktualna ??? tylko jest problem nie umiemy jezyka czy to jest problem ?? prosze o odpisanie na meila beatamalecka92@wp.pl z Gory Dziekuje.
    Pozdrawiamy..

  5. sebastian i izabela na 18 listopada 2015 @ 10:43

    W odpowiedzi na Państwa głoszenie, ja wraz z dziewczyna jestesmy zainteresowani wasza oferta pracy. Mamy duze doswiadczenie w pracy za granica. Dobra znajomosc jezyka angielskiego. Jeśli uznają Państwo nasza ofertę za spełniającą Państwa wymagania, z przyjemnością prosze o kontakt tel. (+48)731432982

  6. Witam , jesteśmy z narzeczonym zainteresowani Państwa ogłoszeniem. Oboje jesteśmy pracowici, sumienni i zmotywowani do pracy , szybko się uczymy. Narzeczony posiada prawo jazdy kat.B , z wykształcenia jest mechanikiem samochodowym , pracował za granicą w Danii przy pielęgnacji jodły kaukaskiej oraz w Niemczech w centrum Berlina przy budowie hotelu RIU .
    Ja natomiast z zawodu jestem technikiem technologii ceramicznej z wykształceniem średnim. Obecnie pracuję ale mam możliwość podjęcia pracy od zaraz wraz z narzeczonym . Mamy po 23 lata .
    Bardzo nam zależy i prosimy o kontakt pod numer tel: 500 053 498 .

  7. karolina2409 na 19 listopada 2015 @ 22:33

    Witam
    Jestem wraz z narzeczonym zainteresowana oferta pracy.
    Nr kontaktowy 502-225-152.
    Doświadczenie za granicą przy pakowaniu biżuterii.
    Cechuje nas szybkość , dokładność i odpowiedzilaność.
    Pozdrawiam.

  8. aladar@go2.pl na 20 listopada 2015 @ 16:56

    WITAM, mieszkam w Skanderborgu, tj. 17 km od Aarhus.
    Chetnie podejme prace razem z moja corka.
    Bede bardzo wdzieczna za pozytywna odpowiedz.