115 DKK/h +zakwaterowanie

Dania praca 2019 dla par bez znajomości języka przy pakowaniu sera od zaraz Aalborg

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aalborg
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 3 października 2019 01:20

Pilnie zatrudnimy pakowaczy również bez znajomości języka do pakowania sera w fabryce z Aalborg. Od zaraz oferta pracy w Danii 2019 dla par z zakwaterowaniem bezpłatnym na miejscu.

Stanowisko: Pakowacz sera

Lokalizacja: Aalborg, Dania

Pensja: 115 DKK na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej na produkcji sera
  • pracownik zajmować się będzie obsługiwaniem maszyn, układaniem plastrów sera na tackach plastikowych zgodnie z wytycznymi
  • dbanie o wysoką jakość, kontrola jakości i umiejętność utrzymywania porządku na stanowisku pracy

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Aalborg
  • zdolności manualne
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • zdyscyplinowanie, sumienność, solidność
  • pracowitość

Zapewniamy:

  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • pracę na podstawie 3 miesięcznej umowy o pracę
  • dla pracowników najlepiej wypełniających powierzone obowiązki możliwość przedłużenia zatrudnienia na stałe
  • odpłatne zakwaterowanie zorganizowane w cenie 2800 DKK miesięcznie od osoby
  • duńską umowę o pracę

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/53/19

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker2019@execs.com

ID ogłoszenia: 8125d951de12cedc