115 DKK/h brutto

Dania praca fizyczna bez znajomości języka sortowanie owoców od zaraz Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 23 października 2017 01:26

Od zaraz oferujemy możliwość fizycznej pracy w Danii dla pracowników przy sortowaniu owoców. Aktualne ogłoszenie 2017 z Aarhus dla Polaków bez znajomości języka duńskiego.

Stanowisko: Sortowacz owoców – pracownik fizyczny

Start: od zaraz

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Zarobki: 115 DKK na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Umowa: pierwsza zostanie podpisana na 3 miesiące

Zakres zadań:

  • wykonywanie zadań fizycznych, polegających na ręcznym sortowaniu owoców przy taśmie
  • konieczne będzie odrzucanie tych sztuk które są spleśniałe lub gorszej jakości
  • pracownik będzie pakował owoce najwyższej jakości do skrzynek

Oczekiwania:

  • bardzo dobra sprawność fizyczna
  • mile widziane doświadczenie
  • dostępność od zaraz
  • sumienność, punktualność, odpowiedzialność
  • umiejętność pracy w zespole
  • motywacja, energiczność, optymizm

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie duńskiej, 3 miesięcznej umowy z możliwością przedłużenia na rok 2018
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie bezpłatne w mieszkaniu 2 pokojowym – jeden pokój przypada na 2 osoby
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc przy dopełnianiu formalności
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • rzetelne wdrożenie w obowiązki

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/53/17

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 79859ec8a936cd59

4 komentarze na “Dania praca fizyczna bez znajomości języka sortowanie owoców od zaraz Aarhus”

  1. Witam jestem zainteresowany wraz z dziewczyną 665403345

  2. prosze o kontakt wraz z partnerka jestesmy zainteresowani o dostepni od zaraz posiadamy samochod kontakt+48509365811 mariusz pozdrawiam

  3. proszę o kontakt wraz z kolegą jesteśmy zainteresowani i dostępni od zaraz posiadamy samochód kontakt +48667 417 579 Andrzej pozdrawiam.

  4. Witam wraz z chłopakiem jesteśmy zainteresowani ofertą. Mamy samochód i jesteśmy dyspozycyjni od zaraz. Obydwoje bardzo sprawni fizycznie. Proszę o kontakt na numer – 696580598, bądź na maila – jagoda.augustyn@wp.pl