do ustalenia

Dania praca fizyczna na produkcji Lego bez znajomości języka Billund

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Billund
  • Zakwaterowanie: Bez zakwaterowania
  • Opublikowany: 13 października 2014 20:30

Producent klocków Lego od zaraz zatrudni Polaków na linii produkcyjnej przy przygotowywaniu form. Oferta z Billund bez znajomości języka duńskiego. Pracodawca wymaga doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Lokalizacja: Dania, Billund
Wynagrodzenie: do ustalenia
Numer referencyjny: F/DK/10.14r

Zadania:
– dbanie o prawidłowe funkcjonowanie maszyn
– wspieranie każdego etapu produkcyjnego
– zajmowanie się testowaniem sprzętu, które są niezbędne do wyprodukowania zabawek
– współpracowanie z podzespołami
– korzystanie z urządzeń CAD/CAM IT, 3 i 5 osiowe frezarki CNC

Wymagania:
– znajomość języka angielskiego w stopniu dobrym
– kandydat musi posiadać 3 letnie doświadczenie przy produkcji form wytryskowych
– techniczne wykształcenie jest konieczne
– umiejętność korzystania z programów Powermill, NX, HSM będzie dodatkowym atutem
– osoba odpowiedzialnie podchodząca do swoich zadań
– logiczne myślenie, umiejętność rozwiązywania problemów
– zdolność do pracy w grupie

Oferujemy:
– chęć podniesienia swoich kwalifikacji
– podpisanie umowy na duńskich warunkach
– szkolenia pracownicze
– dobre wynagrodzenie
– możliwość pracy w międzynarodowej firmie

Aplikacja:
Zainteresowanych zapraszamy do aplikowania poprzez wysłanie CV po polsku bądź angielsku na maila: katarzyna.cwalina@adecco.com prosimy również o umieszczenie klauzule o ochronie danych osobowych.

Źródło: http://pracanaprodukcji.eu/ogloszenia/dania-praca-dla-polakow-bez-znajomosci-jezyka-na-produkcji-lego-billund/

ID ogłoszenia: 720543bf48a487ff