60 DKK/h brutto

Dania praca na produkcji doniczek dla kobiety bez znajomości języka Blåhøj

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Blåhøj
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: do końca roku 2015
  • Opublikowany: 22 marca 2015 20:06

Zatrudnienie od zaraz dla kobiety bez znajomości języka duńskiego. Praca w Danii, Blåhøj na linii produkcyjnej przy pakowaniu i segregowaniu doniczek. Od kandydatów oczekujemy posiadania doświadczenia.

Stanowisko: pracownik produkcyjny przy pakowaniu
Lokalizacja: Dania, Blåhøj
Wynagrodzenie: 60 DKK/h brutto
Start: od zaraz

Zadania:
Praca odbywa się przy taśmie i polega na segregowaniu i pakowaniu doniczek. Pracownik następnie zajmuję się paletowaniem produktów i przewiezieniem towaru na magazyn.

Wymagania:
– zdolności manualne
– możliwość zatrudnienia od zaraz do końca roku 2015
– chęć podjęcia pracy stałej
– gotowość pracy zmianowej
– dobre zdrowie
– siła fizyczna
– komunikatywna znajomość języka angielskiego
– przystosowanie się do szybkiego przesuwania się produktów na taśmie
– radzenie sobie ze stresem
– przyjazd samochodem jest mile widziany
– doświadczenie produkcyjne

Oferujemy:
– praca również dla kobiet
– 45 godzin pracy w tygodniu
– zatrudnienie od zaraz do 31 grudnia 2015 roku
– pracę zmianową z dobrym wynagrodzeniem
– miejsce do zamieszkania płatne 375 DKK za 7 dni
– 5 km do miejsca zatrudnienia od zakwaterowania

Aplikacja:
[ogłoszenie wygasło]

Źródło: poloniusz.pl

ID ogłoszenia: 580550ef99ea16fc