134,80 DKK/h brutto + zakwaterowanie

Dania praca na produkcji w fabryce zabawek bez znajomości języka Vejle

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Vejle
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: 7 marca 2016 03:39

Fabryka zabawek z Vejle zatrudni pracowników na produkcji przy montażu plastikowych elementów. Dania praca od zaraz bez znajomości języka duńskiego z zapewnionym zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny w fabryce zabawek

Lokalizacja: Vejle, Niemcy

Wynagrodzenie: 134,80 DKK na godzinę brutto

Rozpoczęcie: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • prace wymagające dużej zręczności, związane z montażem plastikowych części zabawek przy taśmie produkcyjnej
  • kontrolowanie jakości i ewentualne poprawianie
  • pakowanie zabawek gotowych z instrukcją obsługi

Oczekiwania:

  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek obowiązkowy
  • wysokie zdolności manualne
  • skrupulatność
  • duża spostrzegawczość
  • szybkość, energiczność, dobra sprawność fizyczna
  • umiejętność pracy zgodnie z zasadami BHP

Zapewniamy:

  • bezpłatne zakwaterowanie w dobrych warunkach na miejscu
  • pracę w zgranym zespole, składającym się z młodych i ambitnych ludzi
  • ubezpieczenie
  • legalne warunki zatrudnienia
  • pomoc w zorganizowania przejazdu na miejsce z Polski
  • wsparcie polskojęzycznego pracownika na miejscu

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 004/03/Dania
Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 43856dc478de6adc

ilość wszystkich wyświetleń: 1851, dzisiaj: 1

1 odpowiedź na “Dania praca na produkcji w fabryce zabawek bez znajomości języka Vejle”

  1. Foksowicz Gabor na 7 marca 2016 @ 14:19

    Jestem Zainteresowany ofertą pracy od zaraz 504102469 Pozdrawiam Foksowicz gabor