138 DKK brutto/h

Dania praca na produkcji w przetwórni rybnej od zaraz, Skagen

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Jutlandia Północna
  • Znajomość języka: Wymagany inny język niż urzędowy
  • Opublikowany: 13 września 2022 02:20

Ze znajomością języka angielskiego w rejonie Skagen od zaraz oferta pracy w Danii na produkcji rybnej przy pakowaniu i filetowaniu. Zakwaterowanie zapewnione na miejscu odpłatnie.

Agencja pośrednictwa pracy “APP” nr KRAZ 26094

O PRACY:

Lokalizacja: , Jutlandia Północna,  Dania
Wynagrodzenie:  138 DKK brutto / h
Start:  początek października 2022
Kontrakt: ok. 6 tygodni

Zadania: filetowanie i pakowanie ryb w przetwórni rybnej (prace produkcyjne)

WYMAGANIA:
– mile widziane doświadczenie w podobnych pracach
– własny samochód
– niekaralność

ZAKWATEROWANIE:

Zapewnione na miejscu, płatne przez pracownika.

APLIKACJA:

CV w języku angielskim proszę przesyłać na adres anna.app.dk@gmail.com

W tytule maila proszę wpisać „Ryby Dania”

Kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00 pod nr +48 535 06 70 70

ID ogłoszenia: 664631f0de4d95ce

ilość wszystkich wyświetleń: 291, dzisiaj: 2

Informacje o autorze ogłoszenia

  • Dodane przez: appdk
  • Zarejestrowany od: 17 października 2019

Inne przedmioty dodane przez appdk

  • Nie znaleziono innych ogłoszeń tego autora.
Ostatnie przedmioty dodane przez appdk »