136 DKK/h

Dania praca od zaraz bez znajomości języka na produkcji jogurtów Kopenhaga

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Kopenhaga
  • Zakwaterowanie: Zapewnione zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: 5 maja 2016 01:10

Producent jogurtów z Kopenhagi oferuje od zaraz zatrudnienie dla Polaków bez znajomości języka. Oferta pracy w Danii na produkcji przy kontroli jakości i dbaniu o ciągłość produkcyjną.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Kopenhaga, Dania

Wynagrodzenie: 136 DKK na godzinę

Opis stanowiska pracy:

  • prace produkcyjne związane z kontrolą procesów produkcyjnych oraz dostarczeniem produktów i dbaniem o ciągłość produkcyjną.

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • znajomość zasad HACCP lub ISO 22000 będzie mile widziana
  • odpowiedzialność, punktualność

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu
  • pomoc polskojęzycznego koordynatora w zaaklimatyzowaniu się i dopełnieniu spraw formalnych
  • odpowiedzialne stanowisko pracy
  • uniform służbowy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy zapraszamy do wysyłania zgłoszeń na poniżej podany adres kontaktowy:

scandiworkers@email.com w tytule prosimy dopisać: 003/05/Dania
Odezwiemy się wyłącznie do osób wybranych, nie wysyłamy wiadomości odmownych. Zgłoszenia z błędnym tytułem zostaną pominięte.

ID ogłoszenia: 49857274b4811b1d

3 Odpowiedzi na “Dania praca od zaraz bez znajomości języka na produkcji jogurtów Kopenhaga”

  1. Agnieszka1212 na 11 maja 2016 @ 02:08

    Witam, ja i mój partner jesteśmy zainteresowani powyższą ofertą.
    Prosimy o kontakt tel. 573-454-821.

  2. Darek1984 na 18 maja 2016 @ 19:51

    Witam jestem zainteresowany państwa ofertą mój nr to 663 941 113

  3. Darek1984 na 18 maja 2016 @ 20:01

    Witam posiadam uprawinienia spawacza Tig 141 oraz uprawnienia na wózki widłowe jestem zainteresowany współpracą od zaraz mój numer tel 663 941 113 pozdrawiam