132 DKK/h brutto

Dania praca od zaraz na magazynie spożywczym bez znajomości języka Aarhus

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Aarhus
  • Opublikowany: 7 grudnia 2017 21:34

Propozycja zatrudnienia od zaraz na magazynie hurtowni spożywczej przy zbieraniu zamówień. Dania praca w Aarhus dla osób bez znajomości języka duńskiego z zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Pracownik magazynu

Lokalizacja: Aarhus, Dania

Rozpoczęcie: od zaraz

Stawka godzinowa: 132 DKK na godzinę pracy brutto

Opis stanowiska pracy:

  • praca na nowoczesnym magazynie
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie samodzielne zbieranie towarów oraz przygotowywanie ich do wysyłki
  • głównie kompletowanie zamówień hurtowych na paletach
  • obsługa komputera, skanera oraz wózka

Oczekiwania:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w pracy na stanowisku komisjoner – magazynier
  • wysoka sprawność fizyczna
  • uczciwość, solidność, zaangażowanie
  • dostępność od zaraz
  • świetne zorganizowanie czasu pracy

Zapewniamy:

  • zamieszkanie w cenie 3600 DKK miesięcznie
  • pracę w Danii do podjęcia od zaraz
  • legalną umowę o pracę u sprawdzonego pracodawcy
  • początkowo zatrudnienie na okres próbny
  • atrakcyjne zaplecze socjalne

Jak aplikować?

Zgłoszenia prosimy składać mailowo z załączeniem aktualnego CV z danymi kontaktowymi. Prosimy o zatytułowanie wiadomości numerem referencyjnym wraz z imieniem i nazwiskiem.

Nr ref.: skr/66/17

Sikker Rekruttering Agentur
Færøgade 8, 9000 Aalborg

mail: Sikker@execs.com

ID ogłoszenia: 4245a29879aa9574