113,65 DKK/h

Dla kobiet ogłoszenie pracy w Danii przy pakowaniu ryb od zaraz Outrup

  • Kraj: Dania
  • Miasto lub region: Outrup
  • Opublikowany: 4 września 2016 22:51

Aktualne ogłoszenie pracy w Danii dla kobiet do podjęcia od zaraz. Zatrudnienie w zakładzie produkcyjnym z Outrup przy pakowaniu ryb na linii produkcyjnej. Pracodawca wymaga znajomości języka angielskiego lub duńskiego.

Stanowisko: Pakowacz ryb

Start: od zaraz

Lokalizacja: Outrup, Dania

Zarobki: 113,65 DKK na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • pracownik zajmować się będzie ręcznym oraz maszynowym pakowaniem ryb

Oczekiwania:

  • mile widziana możliwość przyjechania swoim samochodem
  • prawo jazdy kat.B
  • możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
  • elastyczność
  • doświadczenie w pracy przy pakowaniu ryb lub na produkcji
  • obowiązkowym warunkiem jest znajomość języka angielskiego lub duńskiego

Zapewniamy:

  • terminowo wypłacane wynagrodzenie w systemie co dwa tygodnie
  • wsparcie polskojęzycznego rezydenta
  • pomoc w znalezieniu miejsca zamieszkania – koszty za wynajem będą do uregulowania przez pracownika
  • możliwość pobrania zaliczki raz na tydzień w wysokości 1000 DKK
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie w oparciu o duńską umowę
  • pracodawca zapewnia dodatek wakacyjny w wysokości 12,5% do każdej godziny – jest to ok. 14,20 DKK

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o przesłanie wiadomości z załączeniem CV na adres:

  • info@jobsupply.pl

Prosimy o załączenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

źródło: http://pracadlapolakow.eu/ogloszenia/pakowanie-ryb-praca-w-danii-outrup-od-zaraz-oferta-dla-kobiet/

ID ogłoszenia: 56957cc812a9dd91