9,60 GBP/h

Dla par Anglia praca bez znajomości języka na produkcji czekolady od zaraz Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 25 października 2018 00:32

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w fabryce z Luton na produkcji czekolady. Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii dla par także bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik produkcji wyrobów czekoladowych

Pensja: 9,60 GBP na godzinę pracy brutto

Liczba miejsc do obsadzenia: 4

Miasto: Luton, Anglia

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca przy linii produkcyjnej, polegająca na kontroli jakości, obsłudze maszyn, przygotowywaniu nadzienia do czekolad smakowych oraz kontroli procesu pakowania

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • brak uzależnień
  • komunikatywność, otwartość
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • dużą zaletą będzie znajomość języka angielskiego nawet na poziomie podstawowym

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • darmowy udział w procesie rekrutacyjnym
  • dodatek comiesięczny do wynagrodzenia w postaci do 2 kg wyrobów firmowych
  • płatne zakwaterowanie zorganizowane niedaleko miejsca pracy
  • wysokie zarobki oraz premie dla najwydajniejszych
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne z opcją przedłużenia
  • zapewniamy kurs wymiany funta w wysokości minimum 1 GBP/5 PLN

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń mailowo, z załączeniem aktualnego CV, na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk z dopiskiem „produkcja czekolady Luton 10/2018”.

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/praca-anglia-dla-par-od-zaraz-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-w-luton/

ID ogłoszenia: 2945bcae5ddbfe88

ilość wszystkich wyświetleń: 1824, dzisiaj: 1