9,30 GBP/h brutto

Dla par Anglia praca bez znajomości języka na produkcji czekolady od zaraz w Luton

  • Kraj: Wielka Brytania
  • Miasto lub region: Luton
  • Opublikowany: 14 sierpnia 2019 21:25

Oferujemy zatrudnienie w fabryce z Luton dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia. Ogłoszenie aktualnej pracy w Anglii od zaraz dla par na produkcji czekoladowych wyrobów.

Stanowisko: Pracownik produkcji czekolady

Lokalizacja: Luton, Anglia

Pensja: 9,30 GBP na godzinę pracy brutto

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wakaty: 4

Obowiązki:

  • wspieranie prac produkcyjnych zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem – pakowanie, obsługa urządzeń, przygotowywanie masy itp.

Oczekiwania:

  • atutem będzie znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • zdolność do pracy w zespole
  • zaświadczenie o niekaralności
  • możliwość podjęcia pracy w Anglii od zaraz

Zapewniamy:

  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet o wadze maksymalnie do 3 kg wyrobów firmowych
  • zatrudnienie w oparciu o 3 miesięczną umowę o pracę
  • dla najlepszych stałe zatrudnienie
  • system premiowy
  • płatne zamieszkanie (znajduje się 4 km od miejsca pracy)
  • udział w procesie rekrutacyjnym jest bezpłatny

Aplikacja:
Drodzy zainteresowani, zgłoszenie należy przesłać mailowo, na adres:

  • cleversolutions@officials.co.uk

W nagłówku wiadomości prosimy umieścić: „produkcja czekolady Luton 08/2019

Koniecznie prosimy zamieścić aktualne CV!

źródło: http://praca-anglia24.pl/ogloszenia/od-zaraz-dla-par-anglia-praca-na-produkcji-czekolady-bez-znajomosci-jezyka-w-luton/

ID ogłoszenia: 835d52fa4a0554e